|
|
امروز: شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
کد خبر: ۳۳۱۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶

 سرپرست بخشداری آسارا به مشکل جدی روستای بالا نسا اشاره کرد و گفت: متاسفانه ساکنین این روستا از نعمت گاز، برق و آب محرومند و علی رغم اینکه خانوار زیادی در این روستا زندگی نمی‌کند ولی وظیفه ماست به همان‌ها هم خدمات مطلوب ارائه دهیم.

مجید رحیمی روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به عمده مشکلات بخش آسارا اظهار کرد: در حال حاضر اتمام پروژه گازرسانی مهمترین اولویت مسئولان برای خدمات رسانی بهتر به ساکنین بخش آسارا است.

وی ادامه داد: البته  برخی روستاهای حاشیه جاده چالوس با مشکل تامین آب هم مواجه هستند که درصدد برنامه ریزی برای رفع این مشکل هستیم.

وی توضیح داد: آسارا جزو مناطق کوهستانی و صعب العبور البرز است که این امر باعث شده اجرای پروژه‌های مختلف در کنار نیاز به منابع اعتباری زیاد، به زمان زیادی نیاز داشته باشد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مشکل جدی روستای بالا نسا اشاره کرد و گفت: متاسفانه ساکنین این روستا از نعمت گاز، برق و آب محرومند و علی رغم اینکه خانوار زیادی در این روستا زندگی نمی‌کند ولی وظیفه ماست به همان‌ها هم خدمات مطلوب ارائه دهیم.

رحیمی ابراز کرد: این روستا فاقد شورا و دهیاری است و بنا شده از اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری منابعی برای رفع بخشی از مشکلات آنها اختصاص یابد.

وی ادامه داد: امیدواریم با جذب اعتبار بتوانیم مشکل تانکر آب این روستا را حل کنیم و برای روشنایی خانه‌های این روستا هم مکاتباتی صورت گرفته است.منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین