|
|
امروز: شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
کد خبر: ۳۳۱۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶

از سه مدیر با سابقه فوتسالی به عنوان گزینه های ریاست کمیته فوتسال یاد می شود.

به گزارش ایسنا، از چند هفته مانده به جام جهانی فوتسال و با بروز اختلاف بین مهرداد سراجی رئیس وقت کمیته فوتسال با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، سراجی از سمت خود استعفا کرد. در این مدت فوتسال بدون رئیس اداره شده و عزیزی خادم نیز اعلام کرد به طور موقت مسئولیت فوتسال بر عهده کامرانی فر است اما همه منتظر مشخص شدن رئیس جدید کمیته فوتسال هستند.

در مدت اخیر گمانه زنی هایی برای این پست شده است اما شنیده می شود شانس میرشاد ماجدی، صادق درودگر و محمدرضا کافی بیشتر از بقیه است.

ماجدی که سابقه فوتسالی نیز دارد فعلا به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده اما با توجه به حضورش در بدنه فدراسیون گزینه محتملی برای این پست است.

از سوی دیگر شنیده می شود عزیزی خادم بی میل نیست تا بار دیگر صادق درودگر را پس از سال ها دوری به فوتسال برگرداند و این مدیر که خیلی ها تحولات مثبت فوتسال را ناشی از مدیریت او می دانند بر مسند ریاست فوتسال بنشاند.

سومین گزینه نیز محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون است که کارنامه موفقی در مدیریت باشگاهی از خود بر جای گذاشته و رئیس فدراسیون فوتبال نگاه مثبتی به این مدیر جوان دارد و معتقد است او می تواند در فضای بدون تنش فوتسال را اداره کند.

در هر صوت باید دید در نهایت پس از هفته ها بالاخره رئیس کمیته فوتسال چه زمانی انتخاب خواهد شد و چه فردی بر این صندلی خواهد نشست؟
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین