|
|
امروز: جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۰
کد خبر: ۳۳۱۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
برخی افراد وابسته به ارتش عراق با طرح اتهام‌هایی خارج از چارچوب و انضباط نظامی در شبکه‌های اجتماعی، ارتش و فرماندهان خود را بدنام کردند و این امر موجب شکل‌گیری نگرش منفی درباره ارتش برای شهروندان شد.

دستگاه اطلاعات نظامی عراق با تاکید بر اینکه ارتش این کشور خط قرمز بوده و هرگز اجازه تعرض در حق آن را نخواهد داد، تمامی کسانی را که در شبکه‌های اجتماعی به ارتش و فرماندهان آن اهانت می‌کنند، تهدید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق، مدیریت دستگاه اطلاعات نظامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: برخی افراد وابسته به ارتش عراق با طرح اتهام‌هایی خارج از چارچوب و انضباط نظامی در شبکه‌های اجتماعی، ارتش و فرماندهان خود را بدنام کردند و این امر موجب شکل‌گیری نگرش منفی درباره ارتش برای شهروندان شد.

طبق این بیانیه، تعدد موارد اتهام‌زنی‌های دروغین نقش بسزایی در تضعیف روحیه نیروهای ارتش داشته و این مساله به  نفع دشمنان کشور است.

همچنین در این بیانیه تاکید شد: ارتش خط قرمزی است که به هیچ کسی اجازه نخواهیم داد از آن عبور کرده و یا به آن اهانت کند.

در ادامه بیانیه یاد شده آمده است: تمامی افراد وابسته‌ای که به ارتش عراق و فرماندهان آن اهانت کرده و یا می‌کنند، بازداشت شده و برای دریافت مجازات عادلانه خود به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین