|
|
امروز: چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۸
کد خبر: ۳۲۶۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
به نظر می رسد این توییت برگرفته از اظهارات اخیر آیت الله جوادی آملی در دیدار با رییس قوه قضائیه بوده است. این مرجع تقلید در این دیدار گفته: «درباره فضای مجازی اگر واقعاً ما آدم های صالحی باشیم ترسی نداشته باشیم که دیگری بگوید این چه چیزی را می خواهند منتشر کند؟

آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: اگر آدم درستی باشیم، نباید ترسی از فضای مجازی داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید، این مرجع تقلید با انتشار یک مطلب در شبکه اجتماعی توئیتر آورده است: اگر واقعا ما آدم درستی باشیم، ترسی نداریم که فضای مجازی چه چیزی را می‌خواهد منتشر کند.

در ادامه این مطلب آمده‌است: اگر کسی چیزهای دروغی را منتشر کرد، محاکمه بشود اما ما اگر با طهارت زندگی کنیم، از دنیای مجازی باکی نیست.

به نظر می رسد این توییت برگرفته از اظهارات اخیر آیت الله جوادی آملی در دیدار با رییس قوه قضائیه بوده است. این مرجع تقلید در این دیدار گفته: «درباره فضای مجازی اگر واقعاً ما آدم های صالحی باشیم ترسی نداشته باشیم که دیگری بگوید این چه چیزی را می خواهند منتشر کند؟ ما وقتی که درست باشیم حرف ما، گفتار ما، رفتار ما، مطابق باشد اینها چه چیزی را منتشر می کنند؟ اگر یک سلسله چیزهای خلاف را منتشر کنند که آن راه دارد و می شود از آنها جلوگیری کرد، مثلا اگر کسی چیزهایی دروغی را منتشر کرد، محاکمه بشود بعد دیگران حسابش را می کنند، اما ما اگر با طهارت زندگی بکنیم، از دنیا مجازی باکی نیست». (دیدار رییس قوه قضائیه، 6/5/1400)
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین