کد خبر: ۳۲۶۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۲

ورزش سه: سیمون بایلز، ژیمناست بزرگی آمریکایی در مورد اتفاقات عجیبی که برایش رخ داد صحبت کرده است.

مسابقات ژیمناستیک المپیک امروز در شرایط برگزار شد که سیمون بایلز، اسطوره پرافتخار آمریکایی از ادامه این مسابقات انصراف داد و جهان ورزش را در شوک بزرگی فرو برد. حالا سیمون بایلز در نشست خبری حاضر شده و در مورد اتفاقاتی که امروز رخ داد، صحبت کرده است.

 سیمون بایلز گفت: "خوشبختانه دچار آسیب دیدگی نشده ام. البته به همین دلیل بود که در مسابقات شرکت نکردم، زیرا نمی خواستم دچار اشتباه بزرگ شده و مصدوم شوم. بنابراین من فکر کردم که اگر دیگر بازیکنان تیم مسئولیت را بر عهده گرفته و ادامه کار را انجام دهند، بهترین تصمیم است.

باقی اعضای گروه موفق به کسب مدال نقره المپیک شده و آنها باید واقعا به عملکرد خود افتخار کنند، زیرا اگرچه در آخرین لحظه که مجبور به انجام کار شدند، اما خوب عمل کردند. این دوره بازی های المپیک واقعا استرس زا بوده و البته فکر می کنم به علت نبود تماشاگر، متغیرهای مختلفی در ثبت نتایج تاثیر می گذارند. من فکر می کنم ما فقط کمی تحت فشار قرار گرفته ایم. شرایط باید آسان و سرگرم کننده باشد و گاهی اوقات اینطور نیست."

 

سیمون بیلز در مورد صحبت های خود با کادر فنی تیم از جمله مارسیا فاوستین، پزشک تیم گفت: "من احساس می کردم باقی اعضای تیم باید بدون من به کارشان ادامه دهند. انگار آنها می خواستند بگویند ما روند گرم کردن تو را دیدیم و شرایط خوب است، اما من نمی خواستم در مورد مدال تیمی ریسک کنم.

 

امروز برایم واقعا استرس زا بود. امروز صبح تمرین داشتیم و همه چیز خوب بود، اما بعد از آن فقط پنج ساعت و نیم انتظار حالت لرزه داشتم. کمی بیرون رفتم تا حالم بهتر شود، اما دیدم از نظر ذهنی آماده نیستم. پس فقط باید اجازه می دادم باقی دختران کار خود را انجام دهند و من نیز روی خودم تمرکز کنم."

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین