|
|
امروز: چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
کد خبر: ۳۱۸۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹
این فعالیت خبری جدید در ایجاد محتوای رسانه‌ای سهیم خواهد بود و به پیشرفت روابط دوجانبه بین امارات و اسرائیل در زمینه‌های مختلف در سایه توافقنامه سازش امضا شده در سپتامبر گذشته کمک خواهد کرد.

خبرگزاری رسمی امارات (وام) از آغاز فعالیت خبری جدید این خبرگزاری و راه اندازی بخش عبری آن خبر داد و اعلام کرد، تعداد بخش‌های زبان‌های خارجی این خبرگزاری به ۱۹ زبان رسید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری رسمی امارات افزود: این بخش جدید محتواهای رسانه‌ای کامل به زبان عبری شامل مواد خبری، گزارش‌های مختلف را در سایت رسمی خود و نیز صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی به زبان عبری پوشش خواهد داد.

محمد جلال الریسی، مدیرکل خبرگزاری وام اظهار کرد: این فعالیت خبری جدید در ایجاد محتوای رسانه‌ای سهیم خواهد بود و به پیشرفت روابط دوجانبه بین امارات و اسرائیل در زمینه‌های مختلف در سایه توافقنامه سازش امضا شده در سپتامبر گذشته کمک خواهد کرد.

او تاکید کرد، این خبرگزاری به مسیر توسعه‌ای و تقویت حضور خود و تاثیرگذاری رسانه‌ای‌اش در زمینه‌های منطقه‌ای و جهانی و تامین محتوای رسانه‌ای که دستاوردهای توسعه‌ای امارات را در طول پنج دهه نشان داده، ادامه خواهد داد و پیام سازش و همزیستی بین تابعیت‌های مختلف را منتشر خواهد کرد.

او خاطرنشان کرد، امارات در خاک خود بیش از ۲۰۰ تابعیت را در برگرفته که در یک بافت کامل و منحصر بفرد زندگی می‌کنند و این تنوع در خدمات خبری خبرگزاری وام سهیم بوده و اکنون به ۱۹ زبان درصدد پاسخگویی به نیازهای این شهروندان است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین