|
|
امروز: يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۸
کد خبر: ۳۱۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲

  فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: برابر مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی این استان ممنوع شد.

سردار سید محمد اکبری صالحی شنبه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:به همین دلیل پلیس از ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی جلوگیری می کند.

وی گفت: طی روزهای گذشته با اعمال محدودیت های بیشتر در ورودیهای شهرهای قرمز و نارنجی استان از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری کرده ایم.

وی اضافه کرد: این محدودیتها برای حفظ سلامت شهروندان سایر نقاط کشور و نیز جلوگیری از انتشار ویروس کرونا اعمال شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تاکید کرد  پلیس همچنین از خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و نارنجی ممانعت به عمل می اورد.

به گفته وی رانندگانی که به این مصوبه بی توجهی کنند توسط پلیس جریمه ۱۰  و پنج  میلیون ریالی می شوند و حتی ممکن است خودروی آنان به پارکینگ منتقل شود.

سردار صالحی گفت: پلیس راهور و پلیس راه با افزایش گشتها و نیروها، کنترل مبادی خروجی را بیشتر کرده تا از  انتشار ویروس کرونا در نقاط مختلف استان و کشور جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: در حال حاضر ۱۱ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و هشت شهرستان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند به همین دلیل پلیس در این شهرستان ها محدودیتهای تردد را بیشتر کرده است.

وی گفت: محدودیتهای کرونایی در ساعت ۲۱ شب تا چهار صبح هم در داخل شهرها به قوت خود باقی است و دوربینها و ماموران پلیس،  رانندگان خاطی را اعمال قانون می کنند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان این محدودیتها را در راستای حفظ سلامت مردم دانست و از رانندگان خواست پلیس را در این امر مهم یاری رسانند.

در حال حاضر ۱۱ شهرستان شامل اهواز،  ماهشهر،  کارون،  رامهرمز،  شادگان،  آبادان، دزفول،  شوشتر، خرمشهر،  دشت آزادگان و هویزه قرمز و هشت شهرستان شامل حمیدیه،  هفتکل،  ایذه،  باغملک،  اندیمشک،شوش،  هندیجان و امیدیه نارنجی هستند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین