|
|
امروز: يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۰
کد خبر: ۳۱۳۸۷۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲
بازی در حالی آغاز شد که «کاوه رضایی» و «علی قلی‌زاده» در ترکیب اصلش شارلروا حضور داشتند اما رضایی در دقیقه ۳۶ به دلیل مصدومیت تعویض شد. این درحالی است که رضایی به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود و اکنون دوباره از شرایط ایده‌آل فاصله گرفت.

تیم فوتبال شارلروا در حضور لژیونرهای ایرانی خود برابر استاندارد لیژ با حساب دو بر یک شکست خورد. «کاوه رضایی» در دقیقه ۳۳ به دلیل مصدومیت تعویض شد.

به گزارش ایرنا؛ یکشنبه شب از هفته بیست و سوم لیگ فوتبال باشگاه‌های بلژیک، استانداردلیژ در خانه خود مقابل شارلروا قرار گرفت و در نهایت با حساب سه بر دو پیروز شد.

بازی در حالی آغاز شد که «کاوه رضایی» و «علی قلی‌زاده» در ترکیب اصلش شارلروا حضور داشتند اما رضایی در دقیقه ۳۶ به دلیل مصدومیت تعویض شد. این درحالی است که رضایی به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود و  اکنون دوباره از شرایط ایده‌آل فاصله گرفت.

قلی‌زاده هم در دقیقه ۸۴ جای خود را به «تورژیک» داد.

در این دیدار، «دی‌ملو»، «میشل آنگه» و «جکسون مولکا» برای میزبان گلزنی کردند و «مامدو فال» هم زننده هر دو گل شارلروا بود.

استاندارد لیژ با این پیروزی به امتیاز ۳۷ و رتبه چهارم رسید. شارلروا هم با متوقف شدن در امتیاز ۳۳ به جایگاه هشتم نزول کرد.

هم اکنون، کلوب بروژ با ۵۱ امتیاز و مقتدرانه در صدر جدول لیگ فوتبال بلژیک قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین