|
|
امروز: پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
کد خبر: ۳۱۳۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۹
بعد از گذشت 8 ماه با اعلام یک شکارچی مبنی بر پیدا شدن پیکر یک زن در ارتفاعات صعب العبور روستای فوسک بلافاصله نیروهای امدادی به محل موردنظر اعزام و پس از 12 ساعت پیمایش، پیکر بی جان زن 69 ساله را به دامنه کوه انتقال و به خانواده اش تحویل دادند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از تلاش 12 ساعته نیروهای امدادی این جمعیت برای انتقال پیکر بی جان زن 69 ساله در ارتفاعات منطقه کوهپایه کرمان خبر داد.

"رضا فلاح" اظهار کرد: در اولین عملیات جستجو مورخ 23 خردادماه امسال، نجاتگران تیم کوهستان کرمان در پی مفقود شدن زن 69 ساله در محل روستای فوسک به منطقه کوهپایه کرمان اعزام شده و به مدت یک هفته در جستجوی این فرد مفقودی تلاش کردند.

وی با اشاره به پیمایش روزانه نجاتگران به طول 33 کیلومتر در اولین مرحله عملیات جستجو افزود: علی رغم تلاش یک هفته ای نیروهای امدادی، زن مفقود شده پیدا نشد و مابقی عملیات به نیروی انتظامی سپرده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره دومین عملیات این حادثه گفت: بعد از گذشت 8 ماه با اعلام یک شکارچی مبنی بر پیدا شدن پیکر یک زن در ارتفاعات صعب العبور روستای فوسک بلافاصله نیروهای امدادی به محل موردنظر اعزام و پس از 12 ساعت پیمایش، پیکر بی جان زن 69 ساله را به دامنه کوه انتقال و به خانواده اش تحویل دادند.

به گزارش ایسنا، این خانم 69 ساله هشت ماه قبل برای جمع آوری گیاهان داروئی به ارتفاعات منطقه کوهپایه عزیمت کرده بود که مفقود شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین