|
|
امروز: چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
کد خبر: ۳۰۹۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
اینجانب برخود لازم می دانم هفته مبارک بسیج را به جنابعالی و همه بسیجیان جان برکف و ولایت مدار ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون را از خداوند متعال تحت توجهاتحضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز ( مد ظله العالی) مسئلت دارم.

سردار حاجی زاده در پیامی به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را از بدو تاسیس به نمایش گذاشته است.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ به مناسبت هفته بسیج سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

"بسیج حقیقتی شبیه به افسانه ها است."

حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی)

رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین سپاه- سرتیپ پاسدار برادر غلامرضا سلیمانی

هفته بسیج یادآور از خود گذشتگی و جانفشانی های فرزندان رشید ایران اسلامی است.

یادگاران شجره طیبه ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی آن را بنا نهاد؛ این نشان از دوراندیشی و نگاه راهبردی و همه جانبه آن پیر فرزانه بود.

بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را از بدو تاسیس به نمایش گذاشته و به اعتراف دوست و دشمن مایه افتخار و سربلندی اسلام ، انقلاب و کشور شده است، شواهد نشان می دهد بسیج هنوز توانمندی های ناشناخته ای دارد که اگر شناخته شود و مورد تکریم ، حمایت ، هدایت و مدیریت قرار گیرد می تواند از قدرت و توان عظیم و خودجوش بسیج برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره مند شد و از این توانمندی ها می توان در عرصه های سازندگی ، اقتصادی ، فرهنگی ، دفاعی و دیگر زمینه ها که باید شناخته شود استفاده نمود.

بسیج بهترین پشتوانه علمی ، فرهنگی و دفاعی برای انقلاب مقدس الهی است.

اینجانب برخود لازم می دانم هفته مبارک بسیج را به جنابعالی و همه بسیجیان جان برکف و ولایت مدار ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون را از خداوند متعال تحت توجهاتحضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز ( مد ظله العالی) مسئلت دارم.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین