|
|
امروز: چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۹
کد خبر: ۳۰۹۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
حدود دو سال است که می‌خواهم از فوتبال خداحافظی کنم، تصمیم من برای تیم ملی جدی بود اما خانم کتایون خسرویار، جهاننجاتی و خانم نصیری(سرپرست تیم ملی) مجابم کردند در تیم ملی بازی کنم اما بعد از مرحله دوم انتخابی المپیک و بازگشت از قطر می‌خواستم، خداحافظی کنم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا، سارا قمی، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ایران از فوتبال ملی خداحافظی کرد. او سال‌ها سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و نقش کلیدی در پیروزهای تیم ملی در مسابقات مختلف داشته است.

قمی در گفت‌وگو با ایسنا این خبر را تایید کرد و گفت: این تصمیم را در بازی‌های مقدماتی انتخابی المپیک گرفتم که می‌خواستم خداحافظی کنم اما به دلایلی که مربی‌ام با من صحبت کرد، ماندم  و اکنون خداحافظی کردم.

او در ادامه افزود: حدود دو سال است که می‌خواهم از فوتبال خداحافظی کنم، تصمیم من برای تیم ملی جدی بود اما خانم کتایون خسرویار، جهاننجاتی و خانم نصیری(سرپرست تیم ملی) مجابم کردند در تیم ملی بازی کنم اما بعد از مرحله دوم انتخابی المپیک و بازگشت از قطر می‌خواستم، خداحافظی کنم.

قمی در مورد فوتبال باشگاهی گفت: چند سالی است که مربیان اجازه خداحافظی از فوتبال باشگاهی را نمی‌دهند و می‌گویند هنوز روی دستت کسی نیامده است، چند سال دیگر می‌توانی بازی کنی و نباید با این کار به فوتبال ایران ظلم کنی، به همین دلیل فعلا بازی می‌کنم تا در آینده تصمیم خود را بگیرم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین