|
|
امروز: چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
کد خبر: ۳۰۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
در این مراسم همچنین برنامه نانواستارتاپ، با هدف رشد و پرورش تیم‌های توانمند و رساندن ایده‌های مبتنی بر فناوری نانو به پروتوتایپ (نمونه اولیه)، معرفی و اسامی تیم‌های برتر دوره سوم نانواستارتاپ نیز که تا تاریخ ۱۵ آبان موفق به ارائه نمونه اولیه شدند، اعلام شد. تا انتهای آذر ماه، ۱۵ طرح از تیم‌های فعال در سومین دوره نانواستارتاپ آماده شده و معرفی خواهد شد.

طی برگزاری مراسمی از ۱۲ آثار برتر دانشجویی، ۸ طرح برتر در حوزه تجارب نو، ۵ مدرس برتر حوزه نانو، ۴ نهاد فعال و ۳ تیم برتر استارتاپی حوزه نانو تقدیر شد.

به گزارش ایسنا، در راستای تقدیر از فعالیت‌های یک‌ساله فعالان ترویج دانشگاهی فناوری نانو، آثار برگزیده نهادهای ترویجی دانشگاهی در آیین‌نامه‌ آثار رسانه‌ای (رسانه اجتماعی، نشریات، وب‌سایت و کلیپ)، آیین‌نامه تقدیر از تجارب نو، نهادهای فعال در ایام کرونا (نهادهایی که در بازه شیوع کرونا در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از طریق بسترهای آنلاین فعالیت‌ داشته‌اند)، برترین‌های شبکه مدرسان نانو در بخش دانشگاهی و تیم‌های برتر دوره سوم نانواستارتاپ، طی مراسم اختتامیه فعالیت‌های ترویجی مروجان دانشگاهی فناوری نانو معرفی شدند.

در این مراسم همچنین برنامه نانواستارتاپ، با هدف رشد و پرورش تیم‌های توانمند و رساندن ایده‌های مبتنی بر فناوری نانو به پروتوتایپ (نمونه اولیه)، معرفی و اسامی تیم‌های برتر دوره سوم نانواستارتاپ نیز که تا تاریخ ۱۵ آبان موفق به ارائه نمونه اولیه شدند، اعلام شد. تا انتهای آذر ماه، ۱۵ طرح از تیم‌های فعال در سومین دوره نانواستارتاپ آماده شده و معرفی خواهد شد.

اسامی برگزیدگان مورد تقدیر در مراسم اختتامیه فعالیت‌های ترویجی مروجان دانشگاهی فناوری نانو به این شرح است:

برترین‌ آثار رسانه‌ای دانشجویی

رتبه اول: محمدصادق زمان از انجمن علمی مهندسی شیمی دانشکده صنعت نفت آبادان با عنوان گروه تخصصی مهندسین شیمی نفت مواد ایمنی و مکانیک"
رتبه اول: محمد نوری قراملکی از انجمن علمی مهندسی علوم و فناوری نانو دانشگاه صنعتی سهند تبریز با عنوان "مقدمه‌ای بر فناوری نانو"
رتبه اول: کوثر ملک پور از انجمن فناوری نانو دانشگاه پیام نور ایلام با عنوان "نانوس"
رتبه اول: حانیه شفیعی از بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز بابل با عنوان "وبلاگ نانو تکنولوژی"
رتبه دوم: مریم سادات شیل سر از انجمن شیمی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق با عنوان "کانال آموزش مجازی نانو و کیمیا"
رتبه دوم: عطیه سادات میرعباسی از انجمن علمی مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با عنوان "مسابقه ملی نانو"
رتبه دوم: علی جلالی ویرثق از انجمن علمی نانو دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین با عنوان "دنیا نانو"
رتبه دوم: میلاد کریمی انجیرکی از انجمن نانو فناوری دانشگاه پیام نور مرکز اراک با عنوان "وبلاگ نانو ناب"
رتبه سوم: میلاد کریمی انجیرکی از انجمن نانوفناوری دانشگاه پیام نور مرکز اراک با عنوان "کانال نانوناب"
رتبه سوم: امیرحسین الماسی از انجمن علمی مهندسی پلیمر مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا با عنوان "ماسک نانویی"
رتبه سوم: عاطفه نوع خواه از انجمن شیمی دانشگاه پیام نور مرکز کرمان با عنوان "فناوری نانو برای ایران مقتدر"
رتبه سوم: آرین آریان مهر از انجمن علمی نانو فناوری دانشگاه صنعتی همدان با عنوان ""نلس"

برگزیدگان تقدیر از تجارب نو

رتبه اول: سیدعلیرضا رسولی از انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه بنان با عنوان طرح "مدرسه پاییزی علوم و فناوری نانو"
رتبه دوم: محمد توری قراملکی از انجمن علمی مهندسی علوم و فناوری نانو دانشگاه صنعتی سهند تبریز با طرح "نانو کیو"
رتبه سوم: علی جلالی ویرثق از انجمن علمی نانو دانشگاه بین المللی قزوین با طرح "مسابقه رنگ آمیزی تصاویر میکروسکوپی نانویی"
رتبه چهارم: امیرحسین الماسی از انجمن علمی مهندسی پلیمر مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا با طرح "نانو پادکست"
رتبه چهارم: مریم سادات شیل از انجمن شیمی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق با طرح "مسابقه در خانه بمانیم با محوریت عکس نانویی"
رتبه پنجم: آرین آریان مهر از انجمن علمی نانو فناوری دانشگاه صنعتی همدان با طرح "مسابقه نانو پن"
رتبه پنجم: حسام عسکری مقدم از انجمن نانو فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان با طرح "مسابقه آشنایی با دنیای نانو"
رتبه پنجم: حانیه شفیعی از بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز بابل با طرح "مسابقه خلاصه نویسی"

مدرسان برتر

رتبه اول: محمود بیگلری از استان آذربایجان شرقی
رتبه دوم: نیما معصومی از استان اردبیل
رتبه سوم: امیرعلی حریزی از استان اصفهان
رتبه چهارم: هادی سردار آبادی از استان تهران
رتبه پنجم: میلاد بامدادی از استان قزوین

برترین نهادهای فعال در ایام کرونا

انجمن علمی دانشجویی دانشگاه بناب
یکی از شرکت‌های دانش بنیان
انجمن علمی کیمیا دانشگاه صنعتی شریف
انجمن فناوری نانو دانشگاه دامغان

برترین تیم‌های برگزیده دوره سوم نانو استارتاپ

تیم روشنای پژوهش با حضور رخساره قریب و احمد آذربرا
تیم پتروکاتالیست با حضور مریم محمدی، دکتر چنگیز کرمی و دکتر فرهاد سلیمی
تیم شفق با حضور امیراسدزاده و سوده شیری

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین