|
|
امروز: پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
کد خبر: ۳۰۷۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
با توجه به مفقود شدن دکتر برزویه در اواخر فصل بهار سال جاری و عملیات جستجوی ناموفق علی‌رغم چندین روز گشت‌زنی، نیروهای امداد و نجات استان با خانواده وی برای شناسایی احتمالی تماس گرفته شد تا در منطقه حضور پیدا کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از پیدا شدن جسد دکتر خرم‌آبادی که کوهنورد نیز هست در کوه یافته خبر داد.

صارم رضایی شامگاه نهم آبان‌ماه، اظهار کرد: امروز یک جسد توسط یکی از اعضای باشگاه کوهنوردی کوچ‌ در مسیر گلاکه پیدا می‌شود که بلافاصله به دبیر هیأت کوهنوردی اطلاع می‌دهد و اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: پس از اعلام بلافاصله تیم واکنش سریع جمعیت به منطقه اعزام شدند که باتوجه به تاریکی هوا و دستور دادستان مبنی بر عدم انتقال جسد به دلیل بررسی‌های لازم و رعایت مراحل قانونی عملیات انتقال جسد به فردا موکول شد.

رضایی اضافه کرد: با توجه به مفقود شدن دکتر برزویه در اواخر فصل بهار سال جاری و عملیات جستجوی ناموفق علی‌رغم چندین روز گشت‌زنی، نیروهای امداد و نجات استان با خانواده وی برای شناسایی احتمالی تماس گرفته شد تا در منطقه حضور پیدا کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان افزود: خانواده این مرحوم با توجه به برخی علائم و مشخصات از جمله کفش و لباس، نامبرده را شناسایی کردند.

وی یادآور شد:  دکتر برزویه طبیب خوش‌نام و از کوهنوردان پیشکسوت لرستان بودند که در اواخر فصل بهار به قصد کوهنوردی از منزل خارج و متاسفانه تاکنون کسی از این مرحوم اطلاعی در دست نداشت.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین