|
|
امروز: دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
کد خبر: ۳۰۴۴۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵

رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد ممکن است با صدور دستوری اجرایی، مانع از پیروزی رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید، به نقل از سایت فوربس؛ دونالد ترامپ شنبه در یک سخنرانی گسترده در یک گردهمایی انتخاباتی حملات علیه رقیب خود، جو بایدن را گسترش داد و بایدن را "احمق ترین نامزد ها" خواند و تا آنجا پیش رفت که اعلام کرد "شاید من یک دستور اجرایی امضا کنم که نتوانید او را به عنوان رئیس جمهور خود داشته باشید "

ترامپ درباره بایدن معاون رئیس جمهور سابق گفت: "او بدترین نامزد است. احمق ترین نامزد ها است." "او بدترین نامزد کل تاریخ سیاسی ریاست جمهوری است."

ترامپ همچنین ادعای اثبات نشده خود را مبنی بر اینکه بایدن در حال مصرف مواد مخدر است را مجددا مطرح کرد.

اولین مناظره بین دو نامزد در تاریخ 29 سپتامبر با مجری کریس والاس از فاکس نیوز برگزار شد و ترامپ گفت، "ما می خواهیم آزمایش مصرف مواد مخدر را درخواست کنیم. ما اینگونه هستیم. من دوست دارم آزمایش مصرف مواد مخدر را انجام دهم "

در یک مقطع از سخنرانی، ترامپ ظاهرا تهدید کرد که تلاش خواهد کرد که مانع انتخاب بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شود.

ترامپ گفت: "شما نمی توانید این مرد را به عنوان رئیس جمهور خود داشته باشید." "شما نمی توانید داشته باشید - شاید من یک فرمان اجرایی امضا کنم، شما نمی توانید او را به عنوان رئیس جمهور خود داشته باشید."

دموکرات های برجسته ابراز نگرانی های جدی کرده اند که در صورت شکست در انتخابات نوامبر، ترامپ ممکن است از ترک مقام خودداری کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین