|
|
امروز: پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۷
کد خبر: ۳۰۳۸۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵


«واکین فینیکس» پس از بازی درخشان در فیلم «جوکر» و کسب جایزه اسکار با پیشنهاد ۵۰ میلیون دلاری برای بازی در دو قسمت بعدی این فیلم رو به روست.

به گزارش ایسنا به نقل از میرر، گرچه «واکین فینیکس» در ابتدا قرار بود در یک تک فیلم «جوکر» بازی کند، اما تصمیم خود را تغییر داده و در حال مذاکره برای بازی در دو قسمت بعدی این فیلم موفق است و گفته می شود دستمزد ۵۰ میلیون دلاری برای بازی این دو فیلم به او پیشنهاد شده است.

بنابر اعلام منابع خبری، فیلمنامه دنباله های «جوکر» در حال نوشتن است و قرار است دو فیلم بعدی «جوکر» در چهار سال آینده ساخته شود و «واکین فینیکس» در نقش اصلی، «تاد فیلیپس» به عنوان کارگردان و «بردلی کوپر» هم تهیه کننده این دو فیلم باشد. در صورتی که «فونیکس» دستمزد ۵۰ میلیون دلاری را برای بازی در این دو فیلم قبول کند، بیشترین دستمزد خود را در طول دوران بازیگری اش دریافت خواهد کرد.

«جوکر» سال پیش در جشنواره فیلم ونیز رونمایی شد و توانست جایزه شیر طلایی بهترین فیلم را از آن خود کند. این فیلم در ادامه نیز جوایز زیادی از جمله اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی و بهترین بازیگر مرد (فینیکس) شد.

«واکین فینیکس» برای بازی در این فیلم علاوه بر جایزه اسکار، جایزه گلدن گلوب، بفتا، انجمن بازیگران آمریکا و چندین جایزه دیگر را نیز دریافت کرد.

«جوکر» با بودجه ۵۰ تا ۷۰ میلیون دلاری، بیش از یک میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین