|
|
امروز: چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۹
کد خبر: ۲۹۸۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

قیمت ها امروز در بازار طلا و سکه در حالی امروز بالا رفت که بازار ارز شاهد کاهش قیمت هاست.

آخرین نرخ اونس طلا
امروز هر اونس طلا خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۷۱ (یک هزار و هفتصد و هفتاد و یک ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۰۱ درصدی به ۱,۷۷۱ (یک هزار و هفتصد و هفتاد و یک ) دلار رسید.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز
قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۸۷۱,۷۰۰ (هشتصد و هفتاد و یک هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۶۸ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار
هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۱.۶۹ درصدی، از ۱,۱۴۲,۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و دو هزار و ششصد ) تومان به ۱,۱۶۲,۳۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و دو هزار و سیصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز
در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۶۴۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۷۷۶,۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هفتاد و شش هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه بهار آزادی امروز
امروز قیمت سکه بهار آزادی شاهد افزایش ۱.۷۴ درصدی بوده است، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۸,۴۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۷۴ درصدی به ۸,۶۰۰,۰۰۰ (هشت میلیون و ششصد هزار) تومان رسید.

 قیمت سکه امامی امروز
سکه امامی، امروز به ۸,۹۱۸,۰۰۰ (هشت میلیون و نهصد و هجده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۶۲ درصدی داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین