|
|
امروز: شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
کد خبر: ۲۹۶۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
لوئیز این فصل در همه رقابت‌ها ۳۲ بار برای توپچی ها بازی کرده و دو بار هم گلزنی کرده اما با توجه به اینکه آرتتا به دنبال تعدیل صورت حساب دستمزد و پایین آمدن میانگین سنی تیم است، به نظر می رسد او اجازه دارد تابستان امسال از این تیم جدا شود.
 با تایید مدافع برزیلی آرسنال، این بازیکن در پایان فصل از جمع توپچی های لندنی جدا می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای، داوید لوئیز بازیکن برزیلی ۳۳ سال سن دارد و سال‌ها بود  که در چلسی بازی می کرد  و سابقه پوشیدن پیراهن پاری سن ژرمن را هم در کارنامه داشت. او بعد از حضوری کوتاه در آرسنال از برنامه خود برای جدایی از این تیم خبر داد و گفت:‌ من قبلاً با وییرا صحبت کرده ام. اگر رئیس اجازه دهد و هواداران خواهان بازگشت من باشند این اتفاق خواهد افتاد. برای اینکه بتوانید دوباره آن پیراهن را بپوشید و وارد ورزشگاه شوید باید خیلی مصمم باشم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

خروج لوئیز قرار است بخشی از یک تحولات دفاعی در آرسنال باشد، در حالی که راب هولدینگ، شکودران مصطفی و پاپاستاتوپولوس نیز احتمالا از تیم جدا می‌شوند.

لوئیز این فصل در همه رقابت‌ها ۳۲ بار برای توپچی ها بازی کرده و دو بار هم گلزنی کرده اما با توجه به اینکه آرتتا به دنبال تعدیل صورت حساب دستمزد و پایین آمدن میانگین سنی تیم  است، به نظر می رسد او اجازه دارد تابستان امسال از این تیم جدا شود.

این مدافع میانی چهار سال با بنفیکا، اولین باشگاه اروپایی خود، قبل از حضور در  فوتبال بازی کرد و اکنون می گوید قصد دارد به لیسبون برگردد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین