کد خبر: ۲۹۵۸۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک سنگین در هراز، کندوان و فیروزکوه، گفت: محور کندوان امروز چهارم خرداد و فردا و محور هراز روز آینده یک طرفه می شود.

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور کندوان مسیر جنوب به شمال در بیلقان و وینه سنگین است، در این جاده در مقاطع پل خواب، پل زنگوله و ارنگه ترافیک نیمه سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری ترافیک در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند سنگین است.

وی افزود: همچنین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند ترافیک سنگین داریم.

محرابی نیا ادامه داد: در حال حاضر ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده گالری امامزاده هاشم، نیمه سنگین و در محدوده پلور سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محور قدیم تهران – بومهن محدوده جاجرود، از تردد روان در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج-قزوین در مقاطع پل فردیس، مهرویلا و گلدشت سنگین است.

* در جاده های استان های شمالی بارش داریم

محرابی نیا با اشاره به بارش باران در محور فیروزکوه، اضافه کرد: در محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در برخی جاده های استان های اردبیل، مازندران، گیلان، گلستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، بارش باران داریم.

* افزایش ترافیک در جاده ها

وی بیان کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2283 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها در شبانه روز گذشته تردد نسبت به روز قبل 2.8 درصد افزایش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 12.8 بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی

محرابی نیا اظهار کرد:‌ در حال حاضر جاده شهداد – نهبندان در استان کرمان، محور قزوین - همدان، محور فرعی شمشک – دیزین، جاده رامیان – اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان و محور خرم آباد – پلدختر واقع در استان لرستان به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج پرترافیک ترین جاده کشور بود.

* محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال در تعطیلات عید فطر

وی گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز چهارم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت دوراهی شهرستانک و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد از ساعت 08:00 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج ، دوراهی شهرستانک و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اظهار کرد: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای پنجم، هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

* هراز فردا یک طرفه می شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اظهار کرد‌: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* محدودیت تردد ناوگان سنگین ‌در جاده های منتهی به شمال کشور

وی بیان کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد در محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی بیان کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه سوم خرداد از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

محرابی نیا افزود: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 روزهای 4، 5 و 9 خرداد ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارم، پنجم و نهم خرداد ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای چهارم و پنجم خرداد همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

محرابی یا بیان کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 روزهای 4 و 5 خرداد ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه ساوه– تهران است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین