کد خبر: ۲۹۵۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه برای مالک خودرو سواری پژو 405 استیشن، ستادفرماندهی بلافاصله گروه نجات ایستگاه شماره ۲۳ را به محل اعلامی از سوی شهروندان در ارتفاعات نخل در منطقه لویزان مشهد اعزام کرد.
رئیس منطقه ۵ عملیات آتش نشانی مشهد از وقوع سانحه منجر به مرگ راننده سواری پژو زیرخودرویش در ارتفاعات نخل در منطقه لویزان مشهد خبر داد.

آتشپاد سوم کاظم کاظمی با اعلام این خبر گفت :در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه برای مالک خودرو سواری پژو 405 استیشن، ستادفرماندهی بلافاصله گروه نجات ایستگاه شماره ۲۳ را به محل اعلامی از سوی شهروندان در ارتفاعات نخل در منطقه لویزان مشهد اعزام کرد.

مدیر منطقه پنچم عملیات آتش نشانی مشهد افزود: با حضور نجاتگران آتش‌نشانی در محل مشخص شد، راننده حدودا  50 ساله یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 استیشن به دلیل نامعلومی به علت گیر کردن زیر وسیله نقلیه در دم جان جان سپرده است، به نحوی که وسیله نقلیه به صورت کامل بر روی بدن وی قرار گرفته بود .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، کاظمی خاطرنشان کرد: نجاتگران آتش‌نشانی پس از تایید قطعی فوت این فرد توسط تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل با برداشتن خودرو از روی جسم بی جان این فرد پیکر متوفی را تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه دادند.

گفتنی است؛ علت دقیق این حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید