کد خبر: ۲۹۵۷۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، پس ازشناسایی یک نفر متهمه که با مراجعه به یک طلافروشی قصد داشت‌ دلارها را به سکه تبدیل کند، با هوشیاری به موقع طلافروش و حضورسریع ماموران دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از کشف بیش از ۳هزار دلار تقلبی و دستگیری متهمه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدلطیف حسینی در تشریح این خبرگفت: درپی کسب خبری مبنی برفروش دلارهای تقلبی در یکی از مناطق سطح شهرستان شبستر توسط یک نفرسودجو، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرارگرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، پس ازشناسایی یک نفر متهمه که با مراجعه به یک طلافروشی قصد داشت‌ دلارها را به سکه تبدیل کند، با هوشیاری به موقع طلافروش و حضورسریع ماموران دستگیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس استان، وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از کیف متهمه، تعداد۳۴ قطعه اسکناس ۱۰۰دلاری تقلبی کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ حسینی با قدردانی از همکاری خوب مردم بانیروی انتظامی، تشریح کرد: شهروندان هشدارهای انتظامی و پیشگیرانه را جدی گرفته و هرگونه موارد مشکوک را سریعا ازطریق شماره تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین