|
|
امروز: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۲
کد خبر: ۲۹۵۵۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
عادل همیشه سعی کرد روحیه دانشگاهی، علمی و حرفه‌ای خودش را حفظ کند. من در آن ده سالی که با ایشان کار کردم، کارش را موفق می‌دانم،‌ اما اینکه چه اتفاقی افتاد که نشد ایشان بعدا کارش را در شبکه سه ادامه دهد، باید از عزیزانی که تصمیم‌گیری کردند پرسیده شود.

عزت‌الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیما در گفتگویی در برنامه باغ رمضان گفت: عادل همیشه سعی کرد روحیه دانشگاهی، علمی و حرفه‌ای خودش را حفظ کند. من در آن ده سالی که با ایشان کار کردم، کارش را موفق می‌دانم،‌ اما اینکه چه اتفاقی افتاد که نشد ایشان بعدا

عزت‌الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیما در گفتگویی در برنامه باغ رمضان درباره پشت پرده جدا شدن عادل فردوسی‌پور از صدا و سیما گفت: من از پشت پرده‌های تعطیلی برنامه نود خیلی خبر ندارم، البته معتقدم مدیران با توجه به اقتضائات مدیریتی که برایشان ایجاد می‌شود در مقطع خاصی تصمیم می‌گیرند و من در این باره نظری ندارم.

وی ادامه داد: اما اگر درباره خود عادل از من سوال کنید، راجع به او باید بگویم عادل فردوسی‌پور خدمات زیادی به سازمان و ورزش کرده است، عادل بچه با کلاسی است که همیشه سعی کرده است پرستیژ خودش را برای رسانه ملی حفظ کند، می‌دانستم بسیاری اوقات پیشنهادهای خوبی به او داده می‌شود که برنامه‌ای را اجرا کند و ده‌ها میلیون پول بگیرد، اما هیچ وقت کلاسش را به هم نزد.

ضرغامی افزود: عادل همیشه سعی کرد روحیه دانشگاهی، علمی و حرفه‌ای خودش را حفظ کند. من در آن ده سالی که با ایشان کار کردم، کارش را موفق می‌دانم،‌ اما اینکه چه اتفاقی افتاد که نشد ایشان بعدا کارش را در شبکه سه ادامه دهد، باید از عزیزانی که تصمیم‌گیری کردند پرسیده شود.

ویدئوی این گفتگو را در پایین می‌توانید تماشا کنید:


برای مشاهده ویدیو روی عکس کلیک کنید
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین