کد خبر: ۲۹۲۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
بانک‌پاسارگاد ساعت کار واحدهای خود را از تاریخ 23 فروردین سال 1399 تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، کلیه‌ی واحدهای این بانک اعم از شعبه‌ها و واحدهای ستادی (به جز شعبه‌های کیش و قشم)، از تاریخ 23 فروردین سال 1399 تا اطلاع ثانوی، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 8 الی 12:30 آماده ارایه خدمات بانکی به مشتریان هستند.

شعبه بانک‌پاسارگاد در کیش در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9 الی 13 و شعبه ‌این بانک در قشم در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8:30 الی 12 خدمات بانکی را به مشتریان ارایه می‌دهند.

بر اساس این خبر، با توجه به شیوع بیماری کرونا و جهت حفظ سلامت مشتریان و سرمایه‌انسانی بانک، شعبه‌ها و واحدهای ستادی تا اطلاع ثانوی با حضور 2/3 از سرمایه انسانی فعالیت خواهند کرد.

به هم‌میهنان گرامی توصیه می‌شود برای جلوگیری از شیوع این بیماری و حفظ سلامت جامعه، با بهره‌مندی از خدمات بانکداری‌الکترونیک اعم از بانکداری‌مجازی، همراه‌بانک پاسارگاد، سامانه پرداخت اینترنتی سایت بانک، کیپاد، تلفن‌بانک و سامانه #720* از مراجعه غیرضروری به شعبه‌های بانک‌ها خودداری کنند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82890 و همچنین سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به‌صورت شبانه‌روزی آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات هم‌‌وطنان هستند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین