|
|
امروز: يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱
کد خبر: ۲۹۲۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
طرح نوروزی پلیس راه از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه دارد، سال گذشته با گذشته یک هفته از اجرای این طرح ۴۹۵ هزار و ۷۶۰ خودرو وارد استان شده بود اما امسال در این زمان تاکنون ۱۳۳ هزار و ۷۸۸ خودرو وارد استان شده است.
فرمانده پلیس راه استان گیلان از کاهش ۷۳ درصدی ورود خودرو به استان گیلان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: ظرف هفته اول اجرای طرح نوروزی ۱۳۳ هزار و ۷۸۸ خودرو وارد استان شده است.

سرهنگ محمدپور در گفت‌وگو با ایسنا، از کاهش ۷۳ درصدی ورود خودرو به استان گیلان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اظهار کرد: روزانه بین ۱۰ تا ۱۴ هزار دستگاه خودرو در استان گیلان تردد می‌کنند، تا کنون ۱۴۰ هزار دستگاه خودرو وارد استان گیلان شده است که این رقم نسبت به سال گذشته ۷۳ درصد کاهش داشته است.

وی گفت: طرح نوروزی پلیس راه از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه دارد، سال گذشته با گذشته یک هفته از اجرای این طرح ۴۹۵ هزار و ۷۶۰ خودرو وارد استان شده بود اما امسال در این زمان تاکنون ۱۳۳ هزار و ۷۸۸ خودرو وارد استان شده است.

فرمانده پلیس راه استان گیلان با اشاره به اینکه ۴۷ تیم پلیس راه در استان گیلان به صورت محسوس و نامحسوس در نقاط مختلف استان گیلان اسقرار دارند، افزود: آمار تصادفات امسال نیز کاهشی بوده است، در سطح استان ۶۰ دوربین ثبت تخلف نسبت به ثبت جرائم راهنمایی و رانندگی اقدام می‌نمایند.

فرمانده پلیس راه استان گیلان از هم‌استانی‌ها و گردشگران خواست از سفرهای غیرضرور پرهیز کنند و با توجه به شیوع ویروس کرونا بهتر است که از ترددهای غیر ضرور جهت حفظ سلامت خود و خانواده‌شان اجتناب نمایند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین