|
|
امروز: شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۸
کد خبر: ۲۹۱۹۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
سیکو هاشیموتو، نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اگر شرایط لازم برای برگزاری بازی های توکیو وجود نداشته باشد با لغو آن موافقت می کنم. او در ادامه تایید کرد که مراسم حمل مشعل از فوکوشیما، شمال ژاپن آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه از تمام کشور پیش از شروع بازی ها عبور خواهد کرد.
مسئولان ژاپنی اعلام کردند مراسم حمل مشعل المپیک ۲۰۲۰ توکیو بر اساس برنامه در پایان هفته آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، مسئولان ژاپنی امروز (دوشنبه) اعلام کردند بر اساس برنامه قبلی مراسم حمل مشعل المپیک ۲۰۲۰ توکیو پنجشنبه آغاز خواهد شد. این در حالی است که احتمال لغو بازی ها به دلیل فراگیری از ویروس کرونا وجود دارد.

سیکو هاشیموتو، نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اگر شرایط لازم برای برگزاری بازی های توکیو وجود نداشته باشد  با لغو آن موافقت می کنم. او در ادامه تایید کرد که مراسم حمل مشعل از فوکوشیما، شمال ژاپن آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه از تمام کشور پیش از شروع بازی ها عبور خواهد کرد.

مشعل المپیک جمعه وارد ژاپن شد اما مراسم روشن کردن مشعل در یونان به خاطر تقاضای مسئولان این کشور بدون حضور تماشاگر برگزار شد. قرار بود برای تحویل مشعل یک کاروان از ژاپن به یونان سفر کند که به خاطر شیوع کرونا این اتفاق هم رخ نداد.

کمیته بین المللی المپیک دیشب (یکشنبه) اعلام کرد با توجه به فراگیری کووید ۱۹ در جهان تا چهار هفته دیگر درباره تغییر احتمالی تاریخ بازی‌های توکیو تصمیم گیری خواهند کرد. المپیک ۲۰۲۰ قرار است سوم مرداد در توکیو آغاز شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین