|
|
امروز: چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
کد خبر: ۲۹۰۷۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
مدافع پرسپولیس درباره پیشگیری بازیکنان این تیم به علت ویروس کرونا گفت: در بازی ممکن است یکدیگر را در آغوش بگیریم و آن هم به علت جو بازی است اما خدا را شکر تمام بازیکنان موارد بهداشتی را رعایت می‌کنند.
مدافع پرسپولیس می‌گوید اسکوچیچ درحال حاضر سرمربی تیم ملی است و همه باید از او حمایت کنند.

به گزارش ایسنا، شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی ۳ بر یک این تیم  برابر شهر خودرو در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر گفت: خوشحال هستم که موفق به پیروزی در این بازی مهم شدیم.  این سه امتیاز به قهرمانی پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد.

مدافع پرسپولیس درباره پیشگیری بازیکنان این تیم به علت ویروس کرونا گفت: در بازی ممکن است یکدیگر را در آغوش بگیریم و آن هم به علت جو بازی است اما خدا را شکر تمام بازیکنان موارد بهداشتی را رعایت می‌کنند.

او درباره برخی شایعات که می‌گوید فدراسیون می‌خواهد پرسپولیس قهرمان شود گفت: از این صحبت‌ها زیاد است. ما چهار سال است که قهرمان لیگ برتر هستیم و آن را مدیون دعای خیر هوادارها و تلاش بازیکنان خود هستیم. این موضوع‌ها و حواشی هم لوث شده است که می‌گویند قهرمانی را مربوط به خواستن یا نخواستن کسی می‌دانند. اگر تلاش کنید قهرمان می‌شوید. تیم ما قدرتمند است و همه بازیکنان پشت هم هستند. ان‌شاءالله به سوی پوکر قهرمانی خواهیم رفت.

خلیل‌زاده درباره مشکلات مال باشگاه گفت: مشکلات کمی حل شده است. یک ماه دیگر فصل تمام می‌شود و ما ۴۵ درصد دریافتی داشته‌ایم. همه تیم‌های لیگ مشکل مالی دارند و ما هم این مشکل را داریم اما آقای انصاری فرد در تلاش برای حل این مشکل هست و امیدوار هستم این مسائل حل شود.

او درباره عملکرد گل‌محمدی در پرسپولیس هم گفت: مربی جدید به تیم آمده است و یک مربی جوان ایرانی است و از زمانی که هدایت تیم را به عهده گرفته است شکستی نداشته‌ایم. از همه هواداران درخواست دارم پشت او باشند و حمایتش کنند.

مدافع پرسپولیس درباره نتایج نه چندان مناسب این تیم در مسابقات آسیایی گفت: درست است. ما صد درصد به مرحله لیگ صعود خواهیم کرد. شرایط آسیا با لیگ برتر بسیار متفاوت است. اتفاقات خاصی افتاد که تقصیر آن را من گردن می‌گیرم. خدا را شکر هواداران من را به قدری حمایت کردند که با قدرت ادامه خواهم داد. درباره بازی الدحیل هم باید بگویم که در صحنه گل رقیب، صدای یکی از بازیکنان را شنیدم که گفت خطا است و من به همین دلیل بازی را رها کردم. اشتباه از من بود و از همه عذرخواهی می‌کنم.

او درباره اسکوچیچ (سرمربی تیم ملی)  و شایعه نبودش در لیست تیم ملی گفت: او یک مربی بسیار خوب و فنی است و همه باید حمایتش کنند. هرکس بیاید و هدایت تیم ملی را در دست بگیرد باید حمایت شود ما هم همین کا را می‌کنیم.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین