کد خبر: ۲۹۰۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
رضوی رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۲ حوزه انتخابیه خراسان رضوی نهایی شدند.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی حسن جعفری با بیان این مطلب اظهار کرد: در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، آقایان حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، جواد کریمی قدوسی، محمدحسین حسین‌زاده بحرینی و فاطمه رحمانی به عنوان نماینده به مجلس راه پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: حوزه‌های انتخابیه تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه، تربت جام، تایباد باخرز و صالح‌آباد جلیل رحیمی جهان‌آبادی، درگز حسن رزمیان‌مقدم، فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی‌زاده هاشمی حائز بیشترین آرا شده و منتخب گردیده‌اند.

جعفری بیان کرد: در حوزه‌های انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب آقایان بهروز محبی نجم‌آبادی و علی‌اصغر عنابستانی و در نیشابور و فیروزه احسان ارکانی و هاجر چنارانی بیشترین میزان آرا را به خود اختصاص داده و انتخاب شده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در حوزه‌های انتخابیه قوچان و فاروج علی آذری، چناران و بینالود حسین عباس‌زاده، کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک‌بین، گناباد و بجستان محمد صفایی دلوئی و خواف و رشتخوار اکبر احمدپور به عنوان منتخب مردم برگزیده شده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: از مجموع ۱۸ نماینده استان هفت نفر نماینده دور قبل بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه منتخب مجلس خبرگان رهبری نیز آرا شمارش و در حال تجمیع‌سازی بوده که به محض ثبت در سامانه جامع انتخابات اعلام می‌گردد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین