کد خبر: ۲۹۰۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه،دوم اسفند ماه از "کرج" به سمت "مرزن آباد" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۳ همان روز از "مرزن آباد" به سمت "کرج" به صورت یک طرفه خواهد بود.
رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان خبر  داد و گفت: روز جمعه دوم اسفند تردد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

سرهنگ رضا گودرزی گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان البرز محدودیت‌های ترافیکی اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: علاوه بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز پنجشنبه یکم اسفند، تا ساعت ۶ روز شنبه، سوم اسفند ماه جاری از محورهای "کرج - چالوس"، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت نیز از محور مذکور ممنوع است.

وی، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه،دوم اسفند ماه از "کرج" به سمت "مرزن آباد" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۳ همان روز از "مرزن آباد" به سمت "کرج" به صورت یک طرفه خواهد بود.

این مقام انتظامی، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روز، پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین