|
|
امروز: چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
کد خبر: ۲۸۵۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
مردم مراقبت لازم را داشته باشند و فعلا و تا اطلاع ثانوی کیک خریداری نکنند البته این مشکل هیچ ربطی به تولیدکننده و واحد تولیدی ندارد. کسانی که اقدام به این کار کرده اند یک شرکت بزرگ تولیدی شکلات را هدف خود قرار داده اند.
  معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از مشاهده ۵ مورد کیک آلوده به قرص در این استان خبر داد.

دکتر امام بخش قائدی در گفت و گو با ایسنا، افزود: در سطح استان تاکنون ۵ مورد گزارش در خصوص مشاهده قرص در کیک اعلام شده است.

وی با بیان اینکه در شهر یاسوج یک مورد گزارش شده است، اظهارکرد: در شهرستان بهمئی و گچساران هر کدام دو مورد مشاهده کیک آلوده به قرص گزارش داشته ایم.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هنوز گزارش از مشاهده شدن موردی از کیک های آلوده به قرص در شهرستان باشت به این معاونت گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: باید آزمایشات لازم در خصوص قرص‌های کشف شده انجام شود تا مشخص شود که از چه نوعی هستند.

قائدی تصریح کرد: مردم مراقبت لازم را داشته باشند و فعلا و تا اطلاع ثانوی کیک خریداری نکنند البته این مشکل هیچ ربطی به تولیدکننده و واحد تولیدی ندارد. کسانی که اقدام به این کار کرده اند یک شرکت بزرگ تولیدی شکلات را هدف خود قرار داده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تاکنون موردی از مسمومیت ناش یاز مصرف کیک های آلوده به قرص در استان گزارش نشده است.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در یکی از شهرهای کشور نیز وجود قرص‌های مشکوک در یک پفک نیز مشاهده شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین