|
|
امروز: دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
کد خبر: ۲۸۴۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲
در دیگر دیدار امروز سایپا از ساعت ۱۵:۱۵ از فولاد خوزستان میزبانی می‌کند. نارنجی پوشان سایپا که با ابراهیم صادقی روزهای خوبی را در لیگ برتر ایران پشت سر نمی‌گذارد حالا به هفته سیزدهم لیگ رسیده است و می‌خواهد با استفاده از شرایط میزبانی خود را از انتهای جدول جدا کند.
 لیگ نوزدهم فوتبال ایران عصر امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار وارد هفته سیزدهم می‌شود.

 هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو بازی آغاز می‌شود. در نخستین دیدار این هفته پارس جنوبی جم از ساعت ۱۵ در ورزشگاه خانگی خود میزبان ماشین‌سازی تبریز است. پارس جنوبی جم که طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب نکرده و از مجموع ۱۱ بازی خود ۹ امتیاز به دست آورده حالا امید زیادی دارد تا با برتری برابر میهمانش ماشین سازی تبریز جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشد. شاگردان فراز کمالوند تا به حال فقط یک برد در کارنامه خود ثبت کرده‌اند و البته با ۱۲ گلی که وارد دروازه‌شان شده است یکی از ضعیف‌ترین خط دفاع‌های لیگ را به نام خود ثبت کرده‌اند.

با این حال امروز این تیم فرصت خوبی دارد تا با استفاده از شرایط میزبانی سه امتیاز بازی را کسب کند و به رتبه دهم جدول صعود کند. در مقابل ماشین سازی تبریز عملکرد بهتری نسبت به پارس جنوبی جم داشته و با ۱۵ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد. رسول خطیبی و تیمش که در بازی‌های خانگی عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند اما در بازی‌های خارج از خانه نتوانسته‌اند روند خوب بازی‌های خانگی را ادامه دهند و به خاطر این موضوع و امتیازهایی که در بازی‌های خارج از خانه از دست داده‌اند با ۱۱ بازی که انجام داده‌اند ۱۵ امتیازی هستند. البته این تیم یک بازی عقب افتاده هم باید برابر گل‌گهر سیرجان انجام بدهد. با این حال اگر رسول خطیبی و تیمش برابر میزبانش پارس جنوبی جم سه امتیاز بازی را به دست بیاورد می‌تواند تا رتبه هفتم خود را بالا بکشد.

 در دیگر دیدار امروز سایپا از ساعت ۱۵:۱۵ از فولاد خوزستان میزبانی می‌کند. نارنجی پوشان سایپا که با ابراهیم صادقی روزهای خوبی را در لیگ برتر ایران پشت سر نمی‌گذارد حالا به هفته سیزدهم لیگ رسیده است و می‌خواهد با استفاده از شرایط میزبانی خود را از انتهای جدول جدا کند. پیش از این دیدار ابراهیم صادقی مدعی شده که تیمش به خاطر اشتباهات داوری در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد و پتانسیل این تیم بیش از اینهاست. سایپا یکی از جوانترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می‌شود و از این حیث رکورد جالبی را به نام خود ثبت کرده است. در مقابل فولاد خوزستان از ۱۲ بازی قبلی خود ۱۹ امتیاز به دست آورده و در حال حاضر در رتبه پنجم جدول قرار دارد. جواد نکونام در هفته‌های نخست لیگ نتوانست نتایج خوبی را با فولاد بگیرد اما طی هفته‌های اخیر این مربی جوان توانسته تفکرات تاکتیکی خود را به تیمش دیکته کند و با پیروزی‌هایی که برابر رقبا به دست آورده به بالای جدول صعود کند. حالا فولاد باید برابر میزبانش سایپا به میدان برود و اگر برابر این تیم بتواند سه امتیاز را کسب کند می‌تواند در کورس قهرمانی باقی بماند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید