|
|
امروز: دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
کد خبر: ۲۸۴۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۰
کاهش بارش نزولات جوی و برداشت بی‌رویه از منابع آب زیرزمینی، باعث شده تا کشاورزی دشت ورامین با پدیده‌ای به نام فرونشست مواجه شود که این مهم دشت را با خطر جدی مواجه کرده است.
 معاون امور اقتصادی استانداری تهران تأکید کرد: در حوزه کالاهای اساسی مشکلی در استان تهران وجود ندارد و انبارهای استان مملو از کالا است.

به گزارش ایسنا، محمد امامی‌امین عصر سه‌شنبه در جریان بازدید از طرح‌های کشاورزی و دامپروری شهرستان ورامین گفت: دشت ورامین ، از اراضی حاصلخیزی برخوردار است که در صورت توجه به کشاورزی و توسعه آن، می‌توان تحول عظیمی در اقتصاد منطقه به وجود آورد.

وی یکی از مشکلات عمده کشاورزی شهرستان ورامین را کمبود منابع آبی ذکر کرد و افزود: کاهش بارش نزولات جوی و برداشت بی‌رویه از منابع آب زیرزمینی، باعث شده تا کشاورزی دشت ورامین با پدیده‌ای به نام فرونشست مواجه شود که این مهم دشت را با خطر جدی مواجه کرده است.

امامی‌امین افزود: کشاورزان در صف نخست تولید محصولات غذایی قرار دارند و مسئولان موظفند تا با رفع مشکلات این حوزه، به اقتصاد کشور و بی‌نیازی از واردات محصولات غذایی کمک کنند.

وی با اشاره به افزایش قیمت بنزین و لزوم توجه به بازار مصرف گفت: وضعیت بازار در استان تهران به طور کامل رصد شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که نیاز به کالای خاصی در استان تهران احساس شود، به سرعت این نیاز رفع می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین