|
|
امروز: سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
کد خبر: ۲۸۳۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
این جشنواره تا روز جمعه یکم آذر ماه نیز در این محل ادامه خواهد داشت و با هدف فراهم کردن کالاهای اصلی شروع زندگی آسان برای جوانان تشکیل شده است. تمامی کالاها با قیمت مناسب و به صورت اقساط عرضه می‌شود و در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت.
 نمایشگاه ازدواج آسان با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان و رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، هم زمان با برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران ، نمایشگاه ازدواج آسان در قالب  عرضه ی کالاهای اصلی ازدواج  از امروز  ۲۸ آبان ماه  با حضور اعظم کریمی "مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان و دکتر حسین زاده " رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی تهران " افتتاح شد و کار خود را در سالن‌های ۱۸، ۱۹ و ۲۰ نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

این جشنواره تا روز جمعه یکم آذر ماه نیز در این محل  ادامه خواهد داشت و با هدف فراهم کردن کالاهای اصلی شروع زندگی آسان برای جوانان تشکیل شده است. تمامی کالاها با قیمت مناسب و به صورت اقساط  عرضه می‌شود و در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت.

همچنین در بخش جنبی نمایشگاه مقرر است مراکز تخصصی ازدواج و خانواده برپا شود و به ارائه خدمات مشاوره به زوج‌های جوان بپردازند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین