|
|
امروز: شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵
کد خبر: ۲۸۳۹۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
تلویزیون دولتی روسیه امروز(سه‌شنبه) تصاویری را پخش کرد که نشان می‌داد این کودکان وارد فرودگاه "ژوکوفسکی" در حومه مسکو می‌شوند. این رسانه‌ گزارش کرد که این کودکان که در رده سنی یک تا 9 سال هستند، قبل از تحویل داده شدن به بستگانشان باید مورد یک سری معاینات پزشکی گسترده قرار بگیرند.
  روسیه اعلام کرد، تعداد 32 تن دیگر از کودکان متعلق به اعضای روس گروه تروریستی داعش از عراق به این کشور بازگردانده شده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، تلویزیون دولتی روسیه امروز(سه‌شنبه) تصاویری را پخش کرد که نشان می‌داد این کودکان وارد فرودگاه "ژوکوفسکی" در حومه مسکو می‌شوند. این رسانه‌ گزارش کرد که این کودکان که در رده سنی یک تا 9 سال هستند، قبل از تحویل داده شدن به بستگانشان باید مورد یک سری معاینات پزشکی گسترده قرار بگیرند.

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، این کودکان تا قبل از بازگردانده شدن به کشورشان همراه با مادرانشان در مراکز پناهندگی و یا زندانهای عراق به سر می‌برده‌اند.

این چهارمین گروه از کودکان روسی هستند که از عراق به روسیه بازمی‌گردند.

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرده، تا کنون مجموعاً تعداد 122 تن از این کودکان روسی به خانه بازگردانده شده‌اند.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفته است، بالغ بر 4000 شهروند روس و 5000 شهروند متعلق به کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی سابق به گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه پیوسته‌اند.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین