کد خبر: ۲۸۳۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
آشوبگران در روزهای گذشته تا صبح امروز بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان به آمبولانس ها، خودروهای امدادی و پشتیبانی و برخی پایگاه های فوریت های پزشکی خسارت زدند و اخلالگران به ۳۲ آمبولانس و تعدادی خودروهای امدادی و پشتیبانی و پنج پایگاه فوریت های پزشکی شهری خسارت زدند.
  رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اخلالگران در روزهای گذشته ۶۰ میلیارد تومان به آمبولانس‌ها و پایگاه‌های اورژانس خسارت زدند و ۳۲ آمبولانس را از بین بردند.

کیانوش جهانپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا افزود: در روزهای اخیر که در برخی شهرها شاهد ناآرامی و خرابکاری اخلالگران هستیم، مهمترین دغدغه وزارت بهداشت رسیدگی سریع به مصدومان و زخمی هایی است که توسط اخلالگران آسیب می بینند اما متاسفانه در مواردی شاهد راهبندان و بسته بودن راه ها هستیم و امکان انتقال مصدومان و بیماران به مراکز درمانی با مشکل مواجه می شود.

وی گفت: آشوبگران در روزهای گذشته تا صبح امروز بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان به آمبولانس ها، خودروهای امدادی و پشتیبانی و برخی پایگاه های فوریت های پزشکی خسارت زدند و اخلالگران به ۳۲ آمبولانس و تعدادی خودروهای امدادی و پشتیبانی و پنج پایگاه فوریت های پزشکی شهری خسارت زدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت افزود: مهمترین دغدغه وزارت بهداشت رسیدگی و انتقال سریع مصدومان و بیماران است و از مردم می خواهیم شرایطی را فراهم کنند تا آمبولانس ها به سرعت بتوانند افراد نیازمند به خدمات درمانی را منتقل کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین