کد خبر: ۲۸۳۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
در خصوص سایت ثبت‌نام فرمانداری تهران هماهنگی‌هایی با مدیریت مجموعه مصلی انجام شده و در صورت تایید نهایی، سایت ثبت نام فرمانداری تهران در سوله ورزشی مصلی تهران که در جنب فرمانداری واقع شده، انجام خواهد شد.
  فرماندار تهران پیش بینی کرد: بین ۳ تا ۵ هزار نفر از حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات مجلس ثبت‌ نام کنند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی در جلسه هماهنگی ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره­‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرستان تهران اظهار داشت: همزمان با ستاد انتخابات استان، فرمانداری هم تمهید مقدمات برگزاری انتخابات باشکوه و قانون مدار را آغاز کرده است.

وی گفت: کمیته‌های هم‌تراز استان در فرمانداری تشکیل و بر اساس وظایف مصوب، اقدامات مربوطه در حال انجام است.

فرهادی افزود: بازبینی شعب اخذ رای و جانمایی استقرار شعب جدید به اتمام رسیده است و در شعب بالای یکهزار و ۳۰۰ رای، پیش‌بینی استقرار شعبه جدید صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به شرایط ویژه تهران و تعداد زیاد داوطلبان اظهارداشت: انتخابات تهران به لحاظ تعداد ثبت‌نام داوطلبان، شمارش و تجمیع آرا، شرایط خاص و منحصر به فرد خود را دارد.

فرهادی گفت: در خصوص سایت ثبت‌نام فرمانداری تهران هماهنگی‌هایی با مدیریت مجموعه مصلی انجام شده و در صورت تایید نهایی، سایت ثبت نام فرمانداری تهران در سوله ورزشی مصلی تهران که در جنب فرمانداری واقع شده، انجام خواهد شد.

معاون استاندار تهران افزود: نرم‌افزاری برای ثبت‌نام داوطلبین پیش‌بینی شده است که در صورت اخذ تایید نهایی از سوی مراجع ذی ربط باعث تسریع کار داوطلبان خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: فرمانداری تهران وظیفه برگزاری انتخابات اقلیت های دینی را نیز برعهده دارد که تمهیدات لازم در این رابطه نیز اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه برای آموزش ۴۳هزار نفر اعضای شعب نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است، اظهارداشت: با آغاز تقویم رسمی برنامه انتخابات دوره های آموزشی براساس برنامه مدون در مناطق برگزار خواهد شد.

فرماندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اقدام دیگری که در رابطه با امر تسریع فرایند ثبت نام داوطلبان انجام شده حضور نمایندگان ثبت احوال، وزارت علوم، حوزه علمیه و دانشگاه آزاد اسلامی برای بررسی اولیه مدارک ثبت نام شوندگان است که در سایت ثبت نام فرمانداری مستقر و بخشی از فرایند ثبت نام و نقائص احتمالی در زمان ثبت نام به مراجعین اعلام خواهد شد.

فرهادی افزود: در خصوص تدابیر و تمهیداتی که تاکنون در فرمانداری تهران اتخاذ شده است همکاری و همراهی سازنده با هیات نظارت در کلیه مراحل اقدامات صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین