کد خبر: ۲۸۳۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
تنها پیروز شدن در یک دیدار کار ما را تمام نمی‌کند. باید در دیدار مهم برابر بحرین هم پیروز شویم تا به دور بعد راه پیدا کنیم. هنوز در نصف راه هستیم. نباید به این پیروزی دل خوش کرد و دیدارهای مهم دیگر باقی مانده است.
 سرمربی تیم ملی فوتبال عراق تیمش را شایسته پیروزی برابر ایران دانست و به ستایش از بازیکنان پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توانست با نتیجه دو بر یک ایران را شکست دهد.

عراق با پیروزی در این دیدار، ۱۰ امتیازی شد و در صدر جدول رده بندی گروه سوم باقی ماند.

کاتانچ از پیروزی تیمش در این دیدار خوشحال است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: این پیروزی را به همه عراقی‌ها تبریک می‌گویم. تیم برتر میدان بودیم و با شایستگی هم به پیروزی دست پیدا کردیم. بازیکنان ما از همان ابتدا به دنبال پیروزی بودند و زدن گل در دقایق پایانی هم انگیزه ما را برای پیروزی ثابت کرد.

او ادامه داد: تنها پیروز شدن در یک دیدار کار ما را تمام نمی‌کند. باید در دیدار مهم برابر بحرین هم پیروز شویم تا به دور بعد راه پیدا کنیم. هنوز در نصف راه هستیم. نباید به این پیروزی دل خوش کرد و دیدارهای مهم دیگر باقی مانده است.

سرمربی عراق در پایان گفت: از الان تمرکز ما روی دیدارهای بعدی است. چهار بازی دیگر باقی مانده است. در این گروه تیم‌های دیگر هم به دنبال صعود هستند و باید با جدیت و تمرکز بازی کرد. بازی مردانه‌ای را برابر ایران به نمایش گذاشتیم. تمرکز بازیکنان روی شرایط کشور نبود و تنها به این بازی فکر کردند و پیروز هم شدند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین