کد خبر: ۲۸۳۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
امیدواریم با استفاده از تجربه گرانسنگ بسیج در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین منظومه فکری امام راحل و رهبر معظم انقلاب بتوانیم نوگرایی‌هایی را با توجه به اقتضائات و ضرورت‌های جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.
 سردار سلیمانی با بیان این‌که بسیج با حضور جوانان انقلابی نقش و رسالت سنگینی در جامعه دارد، گفت: بسیج با استفاده از تجربه گرانسنگ خود در طول ۴۰ سال گذشته و منظومه فکری امام راحل و رهبر انقلاب به دنبال اجرای برنامه‌های نوین در راستای اقتضائات انقلاب اسلامی است.

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان قم و تولیت حرم مطهر بانوی کرامت که در سالن محراب حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، طی سخنانی عنوان کرد: امروز بسیج با حضور جوانان انقلابی نقش و رسالت سنگینی در جامعه دارد.


وی افزود: امیدواریم با استفاده از تجربه گرانسنگ بسیج در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین منظومه فکری امام راحل و رهبر معظم انقلاب بتوانیم نوگرایی‌هایی را با توجه به اقتضائات و ضرورت‌های جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.


به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: بسیج در تلاش است به نحو احسن در خدمت اسلام و انقلاب بوده و بتواند در گام دوم انقلاب با سرعت مناسب، اقدامات مؤثری را در سطح کشور و در سطح بین المللی انجام دهد.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین