|
|
امروز: دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۳
کد خبر: ۲۸۱۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
این افراد نگهبانانی بودند که در مترو مشغول به‌کار هستند. مقرر شده که در بخش‌های دیگر شهرداری به‌کارگیری شوند اما متاسفانه برخی از اخبار غلطی که به اینها رسیده بوده و یا ابهاماتی که برای افراد ایجاد شده بوده، باعث شده که تنش شکل بگیرد و باعث کدورت خاطر پرسنل شود.
 رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران به فیلم منتشره در مورد اعتراض کارمندان مترو واکنش نشان داد.

غلامحسین محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت اعتراض کارگران مترو با بیان اینکه روز گذشته تجمع محدودی در مترو با حضور تعدادی از کارکنان خدوم این نهاد خدمت‌رسان شکل گرفته بود که به‌علت برخی از ابهامات در خصوص وضعیت شغلی‌شان بود گفت: در حوزه مدیریت منابع انسانی برای بهبود فرآیندها تصمیماتی در سازمان اخذ می‌شود که ما بتوانیم بهتر از منابع انسانی‌مان استفاده کنیم. در مترو هم مقرر شده که تعدادی از پرسنلی که در شرایط فعلی مازاد هستند، با حفظ قراردادهای خود در مترو به بخش‌های دیگر شهرداری مامور شوند چون عموما همه نیروهای رسمی هستند.

وی افزود: این افراد نگهبانانی بودند که در مترو مشغول به‌کار هستند. مقرر شده که در بخش‌های دیگر شهرداری به‌کارگیری شوند اما متاسفانه برخی از اخبار غلطی که به اینها رسیده بوده و یا ابهاماتی که برای افراد ایجاد شده بوده، باعث شده که تنش شکل بگیرد و باعث کدورت خاطر پرسنل شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید