|
|
امروز: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
کد خبر: ۲۸۱۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
در اين تفاهم نامه كه روز گذشته به امضاي مقيمي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو رسيد،‌ اين خودروساز متعهد به ايجاد زيرساخت و فرآيند مناسب براي شناسايي و ارايه نيازهاي فن آورانه صنعت خودرو شد.
 در راستاي سياست‌هاي كلي كشور براي توسعه اقتصاد دانش‌بنيان و به منظور فراهم آوردن زمينه همكاري‌هاي سازنده براي حمايت از توسعه و تجاري‌سازي فن‌آوري‌ها،‌ تفاهم‌نامه همكاري ميان گروه صنعتي ايران‌خودرو،‌ صندوق نوآوري و شكوفايي، صندوق پژوهش و فن‌آوري كريمه و گروه خودكفايي دانش و فن‌آوري فاطر به امضا رسيد.

به گزارش ایکوپرس؛در اين تفاهم نامه كه روز گذشته به امضاي مقيمي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو رسيد،‌ اين خودروساز متعهد به ايجاد زيرساخت و فرآيند مناسب براي شناسايي و ارايه نيازهاي فن آورانه صنعت خودرو شد.

فراهم‌سازي زيرساخت‌هاي فيزيكي و شرايط لازم براي شبكه‌سازي در نواحي فن‌آوري در سطح كشور مطابق با نياز فن‌آورانه و حمايت از مدل همكاري مركز نوآوري ايران‌خودرو در راستاي ارتباط با شكبه دانشي موجود در كشور و همچنين فراهم‌سازي امكان استفاده از زيرساخت‌هاي آزمايشگاهي و تست ايران خودرو براي شركت‌هاي دانش‌بنيان مرتبط از ديگر تعهدات ايران خودرو در اين تفاهم نامه است.

همچنين در حاشيه اين گردهمايي، تفاهم‌نامه همكاري ميان ساپكو و شركت مهندسي و فن آوري طيف زمين براي طراحي و توليد خودروهاي متصل به امضا رسيد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین