|
|
امروز: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۲۸۱۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
بلافاصله مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از این ساختمان موفق شدند، ۶۸ دستگاه ماینر را که اقدام به استفاده از برق به‌صورت غیرمجاز می‌کرد، کشف کنند.
 فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۶۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال در بوئین‌زهرا خبر داد.

 به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سردار مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان قزوین، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در یک ساختمانی به مساحت ۱۰۰ متر در شهرستان بوئین‌زهرا، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از این ساختمان موفق شدند، ۶۸ دستگاه ماینر را که اقدام به استفاده از برق به‌صورت غیرمجاز می‌کرد، کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه ارزش ریالی این دستگاه‌ها توسط کارشناسان تقریباً ۱۰ میلیارد ریال اعلام شده است، گفت: در این رابطه مکان موصوف پلمب و ماینرها جمع‌آوری و دستگیری صاحب یا صاحبان مزرعه تولید ارز دیجیتال در دستور کار پلیس قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین