|
|
امروز: چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۲
کد خبر: ۲۸۰۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
جنیفر لوپز به طور مداوم سه تا چهار بار در هفته به مدت یک ساعت تمرین می کند اما اخیرا گفته: "من خودم را برای تمرین نمی کشم. من در جوانی بیشتر تمرین می کردم. اما اکنون یاد گرفته ام که چطور این کار را بر اساس حد مجاز انجام دهم و به خودم فشار نیاورم. به هر حال باید به سن خود توجه کنم."
 جنیفر لوپز خواننده و تهیه کننده سرشناس دنیای موسیقی که البته دستی هم در دنیای مد دارد و برند اختصاصی عطر و زیورآلات اختصاصی خود را اداره می کند می گوید با افزایش سن خود از حجم تمرینات ورزشی خود کاسته است.

 جنیفر لوپزکه همواره به تمرینات ورزشی و فعالیت های مستمر بدنسازی مشهور است، اخیرا اعلام کرده که طی سالهای اخیر از حجم تمرینات ورزشی خود به شدت کاسته است.

جنیفر لوپز که اخیرا با الکس رودریگز بازیکن اسبق بیسبال آمریکا ازدواج کرده است، می گوید نسبت به سال های گذشته بسیار کمتر و سبکتر ورزش می کند. جنیفر لوپز در این خصوص می گوید: "اگر  بین 5 تا 10 سال سن دارید  بسیار خوب است که شروع به یادگیری حرکات اکروباتیک یا ژیمناستیک کنید، اما  وقتی به سن من می رسید شرایط کمی متفاوت است."جنیفر لوپز به طور مداوم سه تا چهار بار در هفته به مدت یک ساعت تمرین می کند اما اخیرا گفته: "من خودم را برای تمرین نمی کشم. من در جوانی بیشتر تمرین می کردم. اما اکنون یاد گرفته ام که چطور این کار را بر اساس حد مجاز انجام دهم و به خودم فشار نیاورم. به هر حال باید به سن خود توجه کنم."

اما جنیفر لوپز به موضوع یادگیری نیز اهمیت می دهد و می گوید به طور مرتب در حال تلاش برای یادگیری است. درواقع تاکید می کند که همیشه در تلاش است بیشتر یاد بگیرد.منبع:برترین ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین