|
|
امروز: سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
کد خبر: ۲۷۹۲۸۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
بحث زنده بودن شهدا برای این دنیا است زیرا در عالم برزخ همه زنده‌اند و شهید می‌بیند و ناظر است بر هر آنچه است و قدرت تصرف و عمل در این دنیا دارد و به همین دلیل خداوند شهدا را زنده پنداشته است.
طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور و استاندار هرمزگان، مرکز پلیس گمرک بندر شهید رجایی بندرعباس افتتاح شد.

‌به گزارش ایسنا، ‌جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ظهر امروز در این مراسم اظهار کرد: امروز اگر ما عزتمند هستیم و در روز روشن در دهان سردمدار استکبار جهانی می‌زنیم و توطئه‌های آن‌ها را خنثی می‌کنیم و به فتح قله‌های جهانی نزدیک‌تر می‌شویم به دلیل وجود دو عنصر اساسی است که ایثار و شهادت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس و ادامه دهندگان راه شهدا است.

سردار سرتیپ پاسدار ایوب سلیمانی ادامه داد: اساسا راه نجات کشور و سرفرازی تمسک و ادامه راه شهدا است و امروز رهروان شهدا در ارتش و سپاه کاری کردند که در جنگ تکنولوژیک نیز ما پیروز باشیم و پاسخگوی توطئه‌های دشمنان شویم.

سلیمانی بیان کرد: بحث زنده بودن شهدا برای این دنیا است زیرا در عالم برزخ همه زنده‌اند و شهید می‌بیند و ناظر است بر هر آنچه است و قدرت تصرف و عمل در این دنیا دارد و به همین دلیل خداوند شهدا را زنده پنداشته است.

جانشین فرمانده انتظامی ناجا اظهار کرد: ماموریت نیروی انتظامی ایجاد امنیت و آرامش برای مردم، جامعه و کشور است و امنیت است که آرامش می‌آورد.

وی ادامه داد: امنیت به نص قانون عام است و در تمام شئونات جامعه و کشور باید جاری شود.
وی اضافه کرد: وقتی وظایف پلیس امنیت اقتصادی را مرور کنید خواهید دید بحث برخوردی در فرع کار قرار دارد و ما هستیم تا برای رزمندگان جبهه اقتصادی تولید امنیت کنیم و می خواهیم مطمئن شویم این رزمندگان کارشان در امنیت و بدون حاشیه و با سرعت انجام شود.

جانشین ناجا اضافه کرد: ما روز سه شنبه تفاهم نامه ای با سازمان تعزیرات امضا کردیم که خدمت و کمک کنیم به سازمان تعزیرات که بتوانند به چرخه اقتصادی کمک کنند و در کل چرخه اقتصاد از تولید تا مصرف پلیس امنیت اقتصادی حضور دارد.

وی عنوان کرد: وظیفه ما این است که اجازه ندهیم عناصری که افتخار رزمنده لقب گرفتن در جنگ اقتصادی را ندارند از امکانات رزمندگان استفاده نکنند و بتوانیم رزمندگان واقعی را تکریم کنیم.

سلیمانی اضافه کرد: در رابطه با گلوگاه شهید میرزایی یکی از شعارهای ما هوشمندسازی پلیس است و به وزیر اقتصاد و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق پیشنهاد دادیم که دستگاه‌های ایکس ری کامیونی خریداری و در گلوگاه شهید میرزایی مستقر شود.

جانشین فرمانده ناجا گفت: امروز ما جز این چرخه شدیم و می توانیم مدافع حقوق تمام کسانی باشیم که در این چرخه فعالیت می‌کنند و نگاه ما دفاع از تمام کسانی است که در گمرکات زحمات می‌کشند و ما می توانیم زبان گویای آن ها شویم.

وی بیان کرد: ما قانون را زیر پا نمی‌گذاریم اما از تمام ظرفیت قانون برای خدمت به مردم استفاده می‌کنیم، امروز مبارزه با کسانی که در این گرفتاری‌ها خون ملت را می‌مکند مطالبه عمومی است و ما باید به این مطالبه پاسخ دهیم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: حداقل ۱۵۷ گمرک در داخل کشور وجود دارد که پیش بینی کردیم تا پایان سال ۱۳ گمرک را به پلیس مجهز کنیم و پلیس گمرک در آنها مستقر شوند.

جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: امروز در مرکز مانیتورینگ ما ۱۵ هزار اتوبوس وجود دارد و آن‌ها را رصد می‌کنیم و این پروژه باید در دریا هم اجرا شود و این تبدیل به قانون شده است اما متاسفانه اجرا نشده است.

وی بیان کرد: ما نیاز نیست تعقیب و گریز در خلیج فارس راه بیندازیم و باید از طریق جی پی اس و مانیتورینگ آن‌ها را کنترل کنیم و این مسائل نیازمند همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها است.

سلیمانی اظهار کرد: ما خدمت به دولت می‌کنیم و می‌گوییم ابزار به ما بدهید تا ما کنترل کنیم و اینچنین هم کار ما راحت می‌شود و هم بازده کار دولت بالا می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: اگر دیگران کمک نکند ما در راستای هوشمند سازی در حال تلاش هستیم و به دنبال کنترل جاده‌ها با پهپاد هستیم و تمام مرز ها هم با دوربین کنترل خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین