|
|
امروز: شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶
کد خبر: ۲۷۹۱۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
دبیر فدراسیون بوکس گفت: قرار است لباس اسلامی مناسب برای بانوان بوکسور ایرانی با هدف شرکت در میادین جهانی بوکس تعریف شود.
  دبیر فدراسیون بوکس گفت: قرار است لباس اسلامی مناسب برای بانوان بوکسور ایرانی با هدف شرکت در میادین جهانی بوکس تعریف شود.

شهریار رحمانی که شنبه برای شرکت در مجمع انتخاباتی هیات بوکس به سمنان سفر کرده در گفت‌ و گو با ایرنا افزود: از آنجا که بانوان زیادی علاقمند به این ورزش هستند، فدراسیون بوکس با وزارت ورزش و جوانان برای حضور بانوان بوکسور ایرانی در عرضه های بین المللی، صحبت هایی داشته اند.

دبیر فدراسیون بوکس ادامه داد: نشستی با معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد تا راهکار قانونی برای حضور بانوان ورزشکار این رشته ورزشی همانند سایر رشته‌های ورزشی در رقابت‌های برون مرزی پیدا شود.

وی خاطرنشان کرد: این وزارتخانه بدون مقاومت و مخالفتی با این مساله برخورد کرده و مسایل این بخش از مجاری قانونی در حال انجام است.

رحمانی ابراز امیدواری کرد تا در ماه‌های آینده نتایج مطلوبی برای حضور بانوان بوکسور ایران در عرصه‌های بین المللی و آسیایی بدست آید.

وی با بیان این که بانوان فعال در رشته ورزشی بوکس نیز می توانند با پوشش مناسب در رقابت ها حاضر شده و افتخار آفرینی شوند، یادآور شد: حضور بانوان در میدان‌های برون مرزی می تواند برای ایران اسلامی سبب افتخار شود.

رحمانی با اشاره به برنامه های استعدادیابی فدراسیون برای درخشش تیم ملی در سال‌های آینده، اضافه کرد: ۴۵۰ استعداد برتر رشته ورزشی بوکس در المپیاد استعدادهای برتر کشور شناسایی و به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها معرفی شدند.

دبیر فدراسیون بوکس افزود: تمرین‌های ویژه‌ ای باتوجه به شرایط سنی استعدادهای شناسایی شده، تعریف شده تا در آینده بازوان توانمند تیم ملی بوکس ایران باشند.

مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان سمنان با نامزدی یک تن برگزار شد و در نتیجه آن، محمد علی محقق با کسب ۱۳ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیات ورزشی انتخاب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین