|
|
امروز: سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
کد خبر: ۲۷۸۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از به دام افتادن ۳ باند سارق زورگیر در غرب استان تهران خبر داد.
  رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از به دام افتادن ۳ باند سارق زورگیر در غرب استان تهران خبر داد.

سرهنگ کریم خانی در گفتگو با مهر، از به دام افتادن ۳ باند سارق زورگیر در غرب استان تهران خبر داد و اظهار داشت: این باند سارقان بوسیه خودروی پراید اقدام به زورگیری از بانوان می کردند.

کریم خانی با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع دستگیری زورگیران در دستور کار ماموران قرار گرفت و با انجام تحقیقات گسترده و شگردهای پلیسی توانستند باند سارقین را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: پس از شناسایی و مشخص شدن اعضای باند ماموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری اعضا اقدام کردند و شیوه کار آنان به این صورت بود که اعضای یکی از این باندهای سرقت برای جلب اعتماد مسافران خانمی را در صندلی جلوی خودرو سوار می کردند و کیف یا گوشی تلفن همراه مسافران رادر مکان های خلوت به زور به جاده های فرعی ومکان های خلوت می برد و طلا جواهرات و دیگراشیاء قیمتی آنان را می دزدید.

وی از مالباختگان خواست بامراجعه به پلیس آگاهی غرب استان تهران در شهریار برای شناسایی سارقان و بازگشت اموال خود اقدام کنند.

کریم خانی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، به شهروندان توصیه کرد: جهت تردد از تاکسی های آرم دار استفاده کرده و از سوار شدن به خودروهای متفرقه جدا خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین