|
|
امروز: دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
کد خبر: ۲۷۸۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
این موضع سبب نارضایتی تعداد کثیری از مشتریان شد؛ لذا به نمایندگی مرکزی مراجعه و اعتراض کردیم که چرا به دروغ تبلیغ می‌کنند!؟ آنجا به ما گفتند که این نمایندگی‌های از خود حرف زده‌اند و شرکت به تعهدات خود پایبند است.

 یکی از مشتریان شرکت عظیم‌خودرو گفت: این شرکت در زمان فروش خودرو با چرب‌زبانی فروشندگان خانم و عزت و احترام‌های فراوان ما را فریب داده و به ما خودرو فروخت اما در موعد تحویل با ضرب و شتم مردان درشت‌ هیکل از ما پذیرایی کردند.

یکی از مشتریان شرکت عظیم‌خودرو که به تازگی گزارش بدعهدی‌های آن در تحویل خودروهای ثبت‌نامی سال گذشته منتشر شده است، از داستان ظاهر فریبنده این شرکت برای فروش محصولات خود در تماس با ایسنا گفت.

این مشتری گفت: در روز ثبت‌نام زمانی که وارد نمایندگی عظیم خودرو شدیم، همه پرسنل آن بلااستثنا خانوم‌هایی موجه با ظاهری آراسته بودند که با چرب‌زبانی و تعریف از ارائه محصولات و خدمت‌رسانی به مشتریان، ما را مجاب به ثبت‌نام خودرو کردند. حتی مرتبا حین توضیحات مسئول فروش، از ما با چای و قهوه و شیرینی پذیرایی می‌شد اما پس از این مرحله به روزهای تحویل خودرو و پیگیری‌های مربوطه که رسید؛ دیگر از آن فضا خبری نبود و در نمایندگی با تعدادی آقا با قدهای بیش از دو متر و هیکل‌های آنچنانی طرف بودیم.

وی افزود: گذشته از این فضا اما در روز ثبت‌نام، به ما گفتند که قیمت‌ خودروها قطعی است، خودروها را دو ماهه تحویل می‌دهیم، خودروها وارد شده و از گمرک ترخیص می‌شوند و... که ما هم اشتباه کرده و قراردادی امضا کردیم که هیچ یک از صحبت‌های شفاهی ذکر شده در آن قید نشده بود و به جای آن شراکت در ساخت کارخانه و غیره آمده بود. بعد از یک هفته که ما متوجه شدیم چه کلاه گشادی بر سرمان رفته که البته لازم به ذکر است که زمان یاد شده پیش از موضوعات گرانی‌ ارز و... بود، به نمایندگی مراجعه کردیم که آن‌ها اعلام کردند که سر حرف خود هستیم و به موضوعات مندرج در قرارداد کاری نداشته باشید.

این مشتری شرکت عظیم خودرو ادامه داد: اما بعد از گرانی‌ ارز اعلام کردند که ما پیش‌بینی افزایش نرخ ارز، بحث ممنوعیت واردات، مشکلات گمرکی و... را نکرده بودیم و در شرایط فعلی باید به نرخ روز تسویه کنید و خودرو را تحویل بگیرد. این موضع سبب نارضایتی تعداد کثیری از مشتریان شد؛ لذا به نمایندگی مرکزی مراجعه و اعتراض کردیم که چرا به دروغ تبلیغ می‌کنند!؟ آنجا به ما گفتند که این نمایندگی‌های از خود حرف زده‌اند و شرکت به تعهدات خود پایبند است.

پیش خودشان از خودشان شکایت کردیم

وی خاطرنشان کرد: در نمایندگی مرکزی به ما گفتند که به حراست رفته و شکایت کنید که چرا نمایندگی به شما دروغ گفته و مدعی بودند که از عملکرد نمایندگی‌های‌شان بی‌خبر هستند و درواقع ما باید "از خودشان پیش خودشان شکایت می‌کردیم". این در حالی است که پس از چند هفته پیگیری ما، شرکت برای آنکه ثابت کند پرسنل نمایندگی‌ها به مشتریان دروغ گفته و از این بابت اخراج شده‌اند، پرسنل خود را در نمایندگی ‌ها جابه‌جا کرده و کادر یک نمایندگی را به نمایندگی دیگری انتقال می‌داد. این موضوع را زمانی بنده متوجه شدم که به طور اتفاقی با یکی دیگر از دوستانم که در نمایندگی یک منطقه دیگر قرارداد بسته بود، به آن نمایندگی رفتم.

این مالباخته گفت: زمانی که به نمایندگی مرکزی شرکت مراجعه کردم با چند مورد عجیب روبرو شدم. کسی که دروغ اول را به ما گفته بود، در همان نمایندگی مرکزی کار می‌کرد و زمانی که من این موضوع را اعلام کردم آن فرد، دیگر خود را نشان نداد.  قابل توجه‌تر اینکه، زمانی که ما آنجا بودیم و به همراه من سه نفر دیگر هم شاهد صحنه بودند؛ یکی دیگر از مشتریان فریب خورده وارد شده و شروع به اعتراض کرد که بلافاصله تعدادی از همان مردان غول‌پیکر آمده و وی را به حراست برده و مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش ایسنا، سال گذشته جعفری دولت آبادی - دادستان وقت تهران - در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در رابطه با بازداشت مدیرعامل شرکت عظیم خودرو و اتهامات وی و تعداد شکات، اظهار کرد: ۱۷ پرونده پیش‌فروش خودرو در دادستانی تهران مفتوح است و از جمله شرکت‌هایی که پرونده‌های آن‌‎ها مفتوح است، شرکت عظیم خودرو است.

وی با اشاره به بازداشت ۲ متهم در رابطه با این پرونده، گفت: این شرکت صرفا ۱۵۰ فقره مجوز پیش‌فروش خودرو داشته، ولی متاسفانه حدود ۴ هزار پیش فروش انجام داده و ۷۰۰ میلیارد تومان شکات مطالبه دارند و حسب اعلام ۲۰۰ میلیارد تومان اموال متهمان است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین