|
|
امروز: يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
کد خبر: ۲۷۷۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
همین گروه هشت سال هم دولت دستشان بود و حمایت می‌کردند. چرا شما فقط همین یک نامه را می‌بینید؛ همین لوایح چهارگانه‌ای که خودشان طراحی و کارهایش را انجام داده‌اند امروز بزرگترین مخالفش هستند.
 رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: گزارشی از خرابکاری در سایت موشکی به ما نرسیده است به گفته کارشناسان نقص فنی باعث مشکل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید؛سید محمود واعظی  درباره این‌که برخی عنوان می‌کنند هنگام پرتاب ماهواره ناهید خرابکاری صورت گرفته است، گفت: در آخرین گزارشی که به دست ما رسیده است چیزی مبنی بر اینکه خرابکاری صورت گرفته مشاهده نشده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان: معمول این است که قبل از پرتاب ماهواره آزمایش‌هایی صورت گیرد تا هنگامی که پرتاب اصلی می‌خواهد اتفاق بیفتد دست‌اندرکاران این امر خاطرشان جمع باشد که مشکلی پیش نمی‌آید.

وی افزود: در زمانی که درحال تنظیم ماهواره بودند مشکلی پیش آمده که منجر به انفجار شده است.تا این لحظه مشکلی عنوان شده فنی است و خرابکاری نیست.

واعظی تاکید کرد: البته طبیعی است که همیشه این گونه مسائل که پیش می‌آید بررسی‌های لازم صورت گیرد که دوستان در حال بررسی هستند.

وی با بیان اینکه احتمال خرابکاری هرچند که ضعیف باشد باید مورد بررسی قرار گیرد، گفت: تا این لحظه تمام گزارش‌هایی که به ما داده‌اند حکایت از آن دارد که یک اشکال فنی در این قضیه دخیل بوده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این‌که در گذشته شاهد بودیم احمدی‌نژاد برای روسای جمهور آمریکا نامه نوشت و با واکنشی هم رو به رو نشد اما چرا هنگامی که صحبت از مذاکره حتی تلفنی میان ایران و آمریکا می‌شود عده‌ای آن را خط قرمز اعلام می‌کنند و دلواپسان ابراز نگرانی می‌کنند، بیان کرد: در اینکه یک گروهی در ایران هستند، با هر اقدامی که دولت انجام می‌دهد مخالف هستند و هیچ اصولی هم برای این کار ندارند، شکی نیست.

به نوشته ایلنا؛وی ادامه داد: همین گروه هشت سال هم دولت دستشان بود و حمایت می‌کردند. چرا شما فقط همین یک نامه را می‌بینید؛ همین لوایح چهارگانه‌ای که خودشان طراحی و کارهایش را انجام داده‌اند امروز بزرگترین مخالفش هستند.

واعظی تاکید کرد: این دوگانگی قابل قبول نیست، اما خب چه کار کنیم؟ به هرحال این‌ها هستند و باید در کنارشان زندگی کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین