|
|
امروز: پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
کد خبر: ۲۷۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم با در نظر گرفتن آیین نامه نظام آموزش های مهارتی و فناوری و سیاست های کلی اشتغال، هدف اصلی آن تربیت نیروهای انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص براساس نیاز بازار کار است.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان از آغاز ثبت نام پذیرش این دانشگاه در دوره کارشناسی ناپیوسته خبرداد.

به گزارش ایسنا، دکتر امیر احمد دهقانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره های مهندسی و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی(ناپیوسته) دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 98، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پذیرش، از رشته های تحصیلی دایر در مراکز آموزشی علمی کاربردی استان اطلاع کسب کنند.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی این دانشگاه، خاطرنشان کرد: ثبت نام این بخش از 27 مردادماه آغاز شده و تا 5 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

دهقانی بیان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم با در نظر گرفتن آیین نامه نظام آموزش های مهارتی و فناوری و سیاست های کلی اشتغال، هدف اصلی آن تربیت نیروهای انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص براساس نیاز بازار کار است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان تصریح کرد: پایین بودن نرخ شهریه این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها، مهارتی بودن، کارآفرین بودن و نزدیک شدن فارغ التحصیلان این دانشگاه به اشتغال، از ویژگی هایی شاخص تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین