|
|
امروز: دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴
کد خبر: ۲۷۵۹۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
غیبت مترجم استراماچونی در نشست خبری هم به این دلیل رخ داد که باشگاه استقلال هیچ‌گونه مدرکی برای ثبت قرارداد مترجم سرمربی ایتالیایی خود به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ارایه نکرد و به همین دلیل آی‌دی کارتی هم برای مترجم استراماچونی صادر نشده و در این مساله هیچ قصوری متوجه سازمان لیگ نیست.
مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: باشگاه استقلال تهران هیچ مدرکی برای صدور کارت مترجم سرمربی ایتالیایی خود ارایه نکرد.

 فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اینکه استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در نشست خبری بعد از بازی با ماشین‌سازی تبریز نسبت به غیبت مترجمش به شدت معترض شد گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نهایت همکاری با باشگاه استقلال و سایر باشگاه‌ها در زمان صدور کارت بازیکنان و کادر فنی انجام داد.

وی افزود: متاسفانه متن قرارداد حقوقی مربیان باشگاه استقلال دارای اشکالات انشایی بود اما کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ با همکاری واحد مسابقات مجوز حضور مربیان استقلال را در بازی نخست این تیم مقابل ماشین سازی صادر کرد با این قید که باشگاه در این هفته و پیش از مسابقه دوم تیم این اشکالات رابر طرف کند.

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: غیبت مترجم استراماچونی در نشست خبری هم به این دلیل رخ داد که باشگاه استقلال هیچ‌گونه مدرکی برای ثبت قرارداد مترجم سرمربی ایتالیایی خود به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ارایه نکرد و به همین دلیل آی‌دی کارتی هم برای مترجم استراماچونی صادر نشده و در این مساله هیچ قصوری متوجه سازمان لیگ نیست.

محمودزاده در پایان اظهار داشت: درصورتی که باشگاه استقلال به مانند سایر باشگاه‌ها که سرمربی خارجی دارند و مدارک مترجم را ارائه کنند بلافاصله کارت ایشان صادر خواهد شد و علت عدم صدور کارت مترجم سرمربی استقلال به دلیل عدم ارایه مدارک توسط خود باشگاه استقلال بوده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین