|
|
امروز: چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
کد خبر: ۲۷۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
به رغم این که عامل این عملیات را نمی‌شناسم، اما عملیات "العین" یک عملیات قهرمانانه بود و به دشمن صهیونیستی این پیام را رساند که از قدس، این بشکه باروت دوری کند، زیرا که متجاوزان به این شهر در آتش خواهند سوخت.
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد: عملیات روز گذشته در شهرک‌ "دولیب" واقع در غرب رام‌الله هشداری به اسرائیل جهت دوری از شهر قدس است.

 به نقل از روسیا الیوم، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در جریان سخنرانی خود در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد "العمری" در شهر غزه خاطرنشان کرد: به رغم این که عامل این عملیات را نمی‌شناسم، اما عملیات "العین" یک عملیات قهرمانانه بود و به دشمن صهیونیستی این پیام را رساند که از قدس، این بشکه باروت دوری کند، زیرا که متجاوزان به این شهر در آتش خواهند سوخت.

هنیه ادامه داد: این عملیات بر این موضوع تاکید دارد که مقاومت در کرانه باختری به رغم وجود فشارهای مختلف ادامه دارد و کرانه باختری حامی قدس و مسجدالاقصی باقی خواهد ماند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نقشه‌های بین المللی و منطقه‌ای با هدف تغییر واقعیت‌های شهر قدس، مسجدالاقصی و فلسطین وجود دارد.

هنیه از امت عربی و اسلامی خواست خود را برای آزادسازی قدس و مسجدالاقصی آماده کنند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: ما نیز باید برای آزادسازی آماده باشیم همانطور که اشغالگران برای توطئه‌چینی علیه فلسطینیان آماده هستند.

وی ضمن اعلام مخالفت جنبش حماس با طرح آمریکایی موسوم به "معامله قرن" از دولت آمریکا خواست که در محاسبات خود و مواضعش در قبال ملت فلسطین بازنگری کند.

روز جمعه انفجاری در نزدیکی شهرک "دولیب" در غرب رام الله رخ داد که در جریان آن یک سرباز اسرائیلی کشته و دو تن دیگر نیز زخمی شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین