|
|
امروز: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
کد خبر: ۲۷۵۸۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات مردم از نعمات الهی است و امروز اگر کشتی انگلیسی توقیف می‌شود، نشانگر عظمت و قدرت نظام است و امید است که این قدرت روز به روز افزون‌تر شده و هر موفقیتی در نظام حاصل شده است به برکت نور ولایت و خون شهدا است.
 فرماندار سلماس با بیان اینکه ظرفیت بالقوه دیگر در سلماس، پایانه مرزی کوزه‌رش است گفت:در دیدار اخیر با وزیر امور خارجه اعلام شد که برای بازگشایی مرز مشکلی از سمت ایران وجود ندارد و مذاکرات با دولت ترکیه طی سفر رییس‌جمهور در این مورد انجام می پذیرد.

 مرتضی اصغری امروز در مراسم تجلیل از شهرداران و فرمانداران پس از انقلاب اسلامی در سلماس اظهار کرد: خوشبختانه با وجود تمامی فشارها و تحریم‌ها، با وحدت و انسجام مردم و مسوولان، با سربلندی از این پیچ تاریخی عبور می‌کنیم.

وی افزود: بنابراین نسل آینده قضاوت خواهند کرد که این دولت چگونه با مشکلات و تحریم‌ها مقابله کرده، دولتی که خود را نه ارباب و نه کارفرمای مردم می‌داند و تنها با مد نظر قرار دادن منش و روش نبی‌اکرم(ص) درصدد حل مشکلات و خدمت به مردم است.

فرماندار سلماس در ادامه با اشاره به اینکه این شهرستان از ظرفیت‌های بالقوه‌ای برخوردار است، گفت: به ویژه منطقه ویژه اقتصادی سلماس که عملیات اجرایی آن از سال گذشته آغاز شده و اقدامات بسزایی از لحاظ زیرساختی در منطقه ویژه انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه ظرفیت بالقوه دیگر در سلماس، پایانه مرزی کوزه‌رش است تصریح کرد: در این رابطه نیز در دیدار اخیر با وزیر امور خارجه اعلام شد که برای بازگشایی مرز مشکلی از سمت ایران وجود ندارد و مذاکرات با دولت ترکیه طی سفر رییس‌جمهور در این مورد انجام می پذیرد.

اصغری با اشاره به وضعیت کشت در سلماس و انتقاد از الگوی کشت فعلی گفت: بنابراین در صدد تبدیل کشاورزی سنتی به صنعتی و تعیین الگوی کشت شهرستان سلماس هستیم

 در ادامه امام جمعه سلماس اظهار کرد: خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات مردم از نعمات الهی است و امروز اگر کشتی انگلیسی توقیف می‌شود، نشانگر عظمت و قدرت نظام است و امید است که این قدرت روز به روز افزون‌تر شده و هر موفقیتی در نظام حاصل شده است به برکت نور ولایت و خون شهدا است.

حجت الاسلام سیدمحمد موسوی خطاب به فرمانداران و شهرداران سابق گفت: اینکه شما فرصت خدمت به خلق خدا را یافته‌اید نعمت بزرگی است که خداوند اعطا کرده است و بی‌شک این خدمت در زمره باقیات الصالحات خواهد بود.
منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین