|
|
امروز: چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
کد خبر: ۲۷۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
در دهمین مرحله طرح ستاد ساماندهی بازی های رایانه ای با حضور نماینده ویژه دادستانی، در طی بازدید فنی و دقیق از ۱۲ مرکز بازی های رایانه ای، ‌۹ مرکز به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات پلمپ و مابقی اخطار و تذکر دریافت کردند.
 دادستان عمومی و انقلاب قم با تاکید بر ضرورت نظارت بر مراکز بازی های رایانه ای در این استان گفت:  در راستای اجرای مستمر طرح های نظارتی دادستانی ۹ بازی سرا در قم پلمپ شد.

مهدی کاهه روز پنجشنبه در گفت وگویی افزود: طرح نظارت بر مراکز بازی های رایانه ای از سال ۱۳۹۶ با پیگیری دادستانی و با همکاری تیم ویژه بازرسی ستاد ساماندهی بازی های رایانه ای استان به صورت مستمر و دائمی در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در دهمین مرحله طرح ستاد ساماندهی بازی های رایانه ای با حضور نماینده ویژه دادستانی، در طی بازدید فنی و دقیق از ۱۲ مرکز بازی های رایانه ای، ‌۹ مرکز به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات پلمپ و مابقی اخطار و تذکر دریافت کردند.

دادستان عمومی و انقلاب قم،‌ با تاکید بر لاش مضاعف به منظور تولید محتوا در فضای مجازی اظهار داشت: کمبود تولید محتوای داخلی متناسب با سنین افراد که باعث بروز برخی بزه های اجتماعی در این حوزه برای جوانان شده است.

۲۵۲ مرکز بازی رایانه‌ای، ۵۴ مرکز فروش لوح فشرده (سی دی) و ۷۲ مرکز عرضه فیلم و سریال در سطح استان مشغول فعالیت هستند.
منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین